İzmir’den madalyayla döndük

Yeni Kurulan ve ilk Atıcılık müsabakasına katılan, Bolu Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü sporcuları İzmir’de yapılan kulüpler arası skeet müsabakalarından madalya ile döndüler.   MKE Bolu...

İzmir’den madalyayla döndük

Yeni Kurulan ve ilk Atıcılık müsabakasına katılan, Bolu Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü sporcuları İzmir’de yapılan kulüpler arası skeet müsabakalarından madalya ile döndüler.

 

MKE Bolu Bayii Avcı Pazarı İşletmecisi Makine Mühendisi Salih Özyaman tarafından Kulübün kuruluşu gerçekleştirilip hayata geçirildiği ve Kulüp Başkanlığını Hakan Gökdemir’in yaptığı kulübün başarılı sporcuları büyük bir başarıya da imza atmış oldu.

Türkiye Avcılık ve Atıcılık Federasyonunun faaliyetleri arasında yer alan Trap-Skeet Kulüplerarası Yarışması 21-23 Eylül 2012 İzmir’ ilinde gerçekleşti. Bu müsabakalara

Bolu Atıcılık ve Avcılık Kulübü sporcuları ilk defa katılarak yarıştıkları müsabakalarda başarıya imza attılar ve madalyaları topladılar.

Bolu Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü sporcuları, Genç bayanlar kategorisinde Duygu Celasun, Nuray Coşkun, Genç erkekler kategorisinde Soner Öztürk, Yavuz Selim Arslan, Serhan Özen. Büyük erkekler kategorisinde Alper Doğandor madalya kazanabilmek için atışta bulundu. Gerçekleşen müsabakalar sonucunda genç bayanlar kategorisinde Nuray Coşkun 2. (Gümüş Madalya)-Duygu Celasun 3. (Bronz Madalya). Genç erkekler kategorisinde Soner Öztürk 3.(Bronz Madalya) aldılar. Yavuz Selim Arslan, Serhan Özen Genç erkekler final atışlarına girerek 4.lük ve 5.lik unvanlarını alarak Bolu’yu başarıyla temsil ettiler ve ilimize kazandıkları madalya ile döndüler. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128