Judo Bolu’da daha da iyi olacak

Judo il temsilcisi Hamza Canbaş judo’yu Bolu’da daha üst seviyelere çıkaracaklarını ifade etti. Canbaş, son yapılan turnuvada dereceye giren İbrahim Dalkılıç, Harun Acar, Serhat Mavik, Merve Kahraman ve Seda Körçoban...

Judo Bolu’da daha da iyi olacak

Judo il temsilcisi Hamza Canbaş judo’yu Bolu’da daha üst seviyelere çıkaracaklarını ifade etti. Canbaş, son yapılan turnuvada dereceye giren İbrahim Dalkılıç, Harun Acar, Serhat Mavik, Merve Kahraman ve Seda Körçoban ile Mehmet Sanlı’nın aldığı derecelerin tesadüf olmadığını ifade etti.

 

Hamza Canbaş, Düzce’de katıldıkları turnuvanın kendileri açısından çok yararlı geçtiğini ifade ederek, “Biz Bolu’da Judo’yu yeniden yapılandırma gayreti içindeyiz. Bizim sporcularımız henüz daha çok yeniler. En eskisi 1 yıldır Judo yapıyor. Üç aylık sporcularımızda var. Önümüzdeki yıl yapılacak olan Minikler ve Ümitler Türkiye şampiyonasında tecrübe kazanmaları açısından bu turnuvaya katıldık. Şuan yolun başındayız. İl Müdürümüz Suat Çelen’de bizlere büyük destek veriyor. Judo Bolu’da daha da iyi olacak” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128