Judo Milli takımımız Bolu’da hazırlanacak

Türkiye Judo Milli Takım Antrenörü Yavuz Yolcu, “Ev sahipliğini üstlendiğimiz Akdeniz Oyunları'nda çok büyük başarılara imza atarak, madalyalar almak istiyoruz” dedi. Milli Takım’ın Bolu’da...

Judo Milli takımımız Bolu’da hazırlanacak

Türkiye Judo Milli Takım Antrenörü Yavuz Yolcu, “Ev sahipliğini üstlendiğimiz Akdeniz Oyunları'nda çok büyük başarılara imza atarak, madalyalar almak istiyoruz” dedi. Milli Takım’ın Bolu’da da hazırlık kampı yapacağı açıklandı.

 

Tek isteklerinin özlenen başarılara imza atmak olduğunu vurgulayan Yolcu, “Kampta yer alan başarılı sporcularımızdan birkaç madalya bekliyoruz. Bunun için yoğun tempoda çalışıyoruz. Erzurum kampının ardından Akdeniz Oyunları öncesi Avusturya ve Bolu'da kampa gireceğiz. Oyunlara kadar sürekli olarak kamplarımız devam edecek” dedi. Milli Takım Antrenörü Yolcu,  Büyük Erkekler Judo Milli Takımı'nın Palandöken Dağı'nda kamp çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti. Erzurum kampında yer alan judocuların katıldıkları şampiyonalarda önemli dereceler aldığını ifade eden Yolcu, amaçlarının Türkiye'nin en iyi judocularından kurulu bir takım ortaya çıkarmak olduğunu vurgulayarak, şöyle konuştu: Erzurum kampında 38 kişilik kafilede yer alanların birçoğu Avrupa'da önemli başarılar elde etti. Kampa katılan bu sporcularımızla başlattığımız çalışmalarda kendilerine biraz daha katkı sağlayıp, ev sahipliğini üstlendiğimiz Akdeniz Oyunları'nda çok büyük başarılara imza atarak, madalyalar almak istiyoruz. Akdeniz Oyunları'na önümüzde 7-8 aylık bir dönem var. Bu arayı iyi değerlendirmek istiyoruz. Türk halkının da bizden beklentilerinin farkındayız” dedi. Yolcu, takımda yer alan sporcuların performansını en üst seviyeye çıkarmak için milli takım teknik kadrosunun yoğun olarak çalıştığını anlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128