Kaf-Kaf Hazırlıkları Tamam!

Boluspor, yarın sahasında oynayacağı Karşıyaka maçı hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla tamamladı. Antrenmana sakatlıkları bulunan Sercan, Ferhat Kiraz, Koffi ve Erkam katılmadı.   Ekibimiz Boluspor, yarın...

Kaf-Kaf Hazırlıkları Tamam!

Boluspor, yarın sahasında oynayacağı Karşıyaka maçı hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla tamamladı. Antrenmana sakatlıkları bulunan Sercan, Ferhat Kiraz, Koffi ve Erkam katılmadı.

 

Ekibimiz Boluspor, yarın sahasında konuk edeceği Karşıyaka maçı hazırlıklarını dün kar üstünde yaptığı çalışmayla tamamladı. Antrenmana Karşıyaka maçında formaya giyemeyecek olan Sercan, Koffi, Erkam, Orhan ve Ferhat Kiraz katılmadı. Oldukça neşeli geçen antrenman öncesi kırmızı-beyazlı oyuncular “kar topu” savaşı yaptılar.

Çalışmaya elle pas çalışması yaparak başlayan kırmızı-beyazlılar, ısınma ve açma germek hareketlerinden sonra yarım saha çift kale maç yaptı. Oldukça neşeli ve keyifli geçen çift kale maçta kırmızı-beyazlı oyuncular karın adeta keyfini çıkarttılar. Havanın soğuk ve sahanın karlı kaplı olmasından dolayı antrenmanı kısa tutan teknik direktör Cihat Arslan “Güzel bir çalışma oldu. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Kırmızı-beyazlılar, bugün sabah yapacağı ter idmanın ardından Boluspor tesislerinde kampa girecek.

Dört eksik kesin

Zorlu Karşıyaka maçı öncesi sakatlıklar teknik heyeti kara kara düşündürüyor. Ekibimiz Boluspor’da, Karşıyaka maçı öncesi Sercan, Erkam, Koffi ve Ferhat Kiraz’ın sakatlıkları sürerken bu dört oyuncu Karşıyaka maçında forma giyemeyecek.

Durumu maç saati belli olacak

Son haftaların formda ismi Hakan Arslan’ın durumu maç saati belli olacak. Haftanın ilk idmanına çıkmasına rağmen 3 gündür takımdan ayrı düz koşu yapan Hakan Arslan’ın ağrıların geçtiği ve durumun maç saati belli olacağı öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128