KAMP DÖNEMİ YOĞUN GEÇİYOR

Boluspor yeni sezon hazırlıklarına haftasonunda yaptığı idmanlar, dayanıklılık testi ve dün oynanan Sakaryaspor maçı ile devam etti.

KAMP DÖNEMİ YOĞUN GEÇİYOR

HABER: VOLKAN YILMAZ

PTT 1. Lig takımlarından Boluspor yeni sezon hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor. Kamp dönemini yoğun bir şekilde sürdüren Boluspor’un kamp günlüğü şöyle;

22 Temmuz Cuma

Boluspor Cuma günü gerçekleştirilen antrenman ile yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü. Teknik Direktör Fuat Çapa yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda, ısınmanın ardından taktiksel dar alan çalışması gerçekleştirildi. Daha sonra gol vuruşu organizasyonları ile devam eden antrenman, stretching ile sona erdi.

23 Temmuz Cumartesi (Sabah)

Takım dayanıklılık testine girdi. Boluspor Takımı Cumartesi sabahı Teknik Direktör Fuat Çapa ve teknik heyet yönetiminde, dayanıklılık testine girdi.

23 Temmuz Cumartesi (Akşam)

Boluspor Cumartesi akşam gerçekleştirilen ikinci antrenman ile çalışmalarını sürdürdü. Teknik Direktör Fuat Çapa yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda, ısınma koşusunun ardından 5'e 2 pas çalışması gerçekleştirildi. Daha sonra taktiksel çift kale oyun ile devam eden antrenman, duran top çalışması ile sona erdi. Boluspor dün sabah 10:00'da yapılan antrenmanın ardından saat 18:00'de Sakaryaspor ile Termal Otel Sahasında hazırlık maçı oynadı.

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2016, 14:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124