Karabük maçının Kafile başkanı Demaş

Ziraat Türkiye Kupasında ilk 8'e kalarak önemli bir başarıyı yakalayan ve adını yarı finale yazdırmak isteyen Boluspor'un, Ankara'da oynayacağı Karabükspor maçının kafile başkanlığını Demaş-Erdinç Şirketler...

Karabük maçının Kafile başkanı Demaş

Ziraat Türkiye Kupasında ilk 8'e kalarak önemli bir başarıyı yakalayan ve adını yarı finale yazdırmak isteyen Boluspor'un, Ankara'da oynayacağı Karabükspor maçının kafile başkanlığını Demaş-Erdinç Şirketler Grubu gurubu yönetim kurulu üyesi Sabahattin Erdinç yapacak.

19 Mayıs Stadyumunda bugün akşamı oynanacak olan maçın tüm masraflarını üstlenen Demaş-Erdinç Şirketler Grubu gurubu yönetim kurulu üyesi aynı zamanda Boluspor'un genç yöneticilerinden olan Sabahattin Erdinç'e Boluspor resmi sitesinden de bir teşekkür mesajı yayınlandı. Kırmızı beyzlı ekibin web sitesinden yapılan açıklamada;  "Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final karşılaşması KDÇ. Karabükspor maçının kafile başkanı belli oldu. Bugün saat 18.30 da oynanacak olan karşılaşmanın sponsorluğunu, Demaş-Erdinç Şirketler Grubu gurubu yönetim kurulu üyesi Sabahattin Erdinç yapacaktır. Kendilerine teşekkür eder, saygılar sunarız” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124