KARAÇAYIR’DA FORMA SAVAŞI!

Ekibimiz Boluspor 2011-2012 sezonu hazırlıklarına dün akşam yaptığı tek antrenmanla sürdürdü. Teknik Direktör Cihat Arslan nezaretinde yeni sezona hazırlarını sürüdüren kırmızı-beyazlılar, dün akşam...

KARAÇAYIR’DA FORMA SAVAŞI!

Ekibimiz Boluspor 2011-2012 sezonu hazırlıklarına dün akşam yaptığı tek antrenmanla sürdürdü. Teknik Direktör Cihat Arslan nezaretinde yeni sezona hazırlarını sürüdüren kırmızı-beyazlılar, dün akşam pas çalışması ve yarım saha çift kale maç yaptı.

 

2011-2012 sezonu hazırlıklarını kendi tesislerinde devam eden ekibimiz Boluspor günü tek antrenmanla tamamladı. Önceki gün oynanan hazırlık maçından sonra sabah idmanını iptal eden teknik direktör Cihat Arslan akşam gerçekleştirilen antrenmanda adeta oyuncularının betsini çıkarttı.

Antrenmana 10 dakikalık düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlı ekibimiz açma germe hareketlerinden sonra kontrol pas çalışması ve 4 grup halinde yarım saha çift kale maç yaptı. Antrenmanın son bölümünde ise teknik direktör Cihat Arslan, kırmızı-beyazlılara 10 dakikalık yarım saha çift kale maç yaptırdı.

Kırmızı-beyazlı oyuncular açma germe hareketleriyle antrenmanı sonlandırdı.

 

KARAÇAYIR’IN GÜNEŞİ GÖZ ALIYOR

İzinli olduğu için dün akşam kampa katılan Veli Kızılkaya, düz koşu yaparken taktığı güneş gözlükleriyle dikkat çekti.  Taktığı güneş gözlükleriyle adeta şarkı “İsmail YK”yı hatırlatan,   tecrübeli oyuncu Veli Kızılkaya, güneş gözlüklerini ne için taktın diye soran taraftara “Karaçayır’ın güneşi gözlerimi alıyor. Onun için taktım. Bir sorun yok” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128