Karaçayır'da yine korsan hakem

Bolu 1.Amatör Ligi lideri Geredespor Mengen Belediyespor'un ligden çekilmesinden dolayı son haftayı hükmen 3-0'la geçti. Haftayı maç oynamadan kapatmak istemeyen Geredespor Finansbank Katılım A.Ş. takımı ile hazırlık karşılaşmasına çıktı. Karşılaşmayı korsan hakem Ahmet Elarslan yönetti.

 Karaçayır'da yine korsan hakem

Haber: Volkan YILMAZ

Bolu'da son günlerine damgasını vuran korsan hakem olayları hız kesmeden devam ediyor. İl hakem kurulunun yapmış olduğu açıklamanın ardından korsan hakem yine iş başındaydı. Hafta sonunda Bolu 1.Amatör Ligini lider olarak tamamlayan Geredespor son haftayı Mengen Belediyespor'un daha önce ligden çekilmesinden dolayı karşılaşma oynamadan kapattı. Bu boşluğu değerlendirmek isteyen Geredespor Finansbank Katılım A.Ş. takımı ile hazırlık karşılaşmasında karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı ise daha önce korsan hakemlikten dolayı ceza almış olan Ahmet Elarslan yönetti. Hazırlık maçı da olsa profesyonel karşılaşmalarda Merkez Hakem Kurulu, amatör karşılaşmalarda ise İl Hakem Kurulu'nun hakem ataması gerekirken, hafta sonunda oynanan karşılaşmada İl Hakem Kurulu'nun bilgisi dışında Ahmet Elarslan yeşil sahalara yine ayakbastı.

Atletik testi geçemedi, korsanlığa devam!

Hafta sonunda oynanan Geredespor Finansbank Katılım A.Ş. özel karşılaşmada hakem olarak yine yeşil sahalara çıktı. Daha önce yapılan testlerden atletik testi geçemeyen Ahmet Elarslan hakemlik vizesini alamamasına rağmen korsan bir şekilde hakemlik yapmaya devam ediyor. 

Güncelleme Tarihi: 29 Şubat 2016, 16:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128