Karadağ “Play-Off’larda 1 Transfer Şart”

Boluspor basketbol takımı evinde oynayacağı Kepez Belediye karşılamasının hazırlıklarına devam ediyor. Sportif Direktör Cengiz Karadağ nezaretinde Perşembe akşamı yapılan çalışmaya izinli olan oyuncular ile sakatlığı devam...

Karadağ “Play-Off’larda 1 Transfer Şart”

Boluspor basketbol takımı evinde oynayacağı Kepez Belediye karşılamasının hazırlıklarına devam ediyor. Sportif Direktör Cengiz Karadağ nezaretinde Perşembe akşamı yapılan çalışmaya izinli olan oyuncular ile sakatlığı devam eden Erhan Taşlı katılmadı.

 

Boluspor basketbol takımı Sportif Direktörü Cengiz Karadağ, Kepez Belediye ile oynayacakları karşılamanın hazırlıklarına devam ettiklerini bu karşılamayı kazanmaları halinde bu guruptan lider olarak çıkmayı garantileyeceklerini belirterek “Eskişehir Üniversite karşısında kazanmamıza rağmen ortaya koyduğumuz performanstan memnun değilim. Artık gözümüzü evimizde oynayacağımız Kepez Belediye karşılaşmasına çevirdik. Bu karşılaşmayı kazandığımız zaman ilk etabı lider tamamlamayı garantileyeceğiz. Ancak ikinci tur ve play-off karşılamaları bizim için daha zor olacak. Önümüzdeki dönemde bir transfer yapmak için tüm şartları zorlayacağız” dedi.

Boluspor basketbol şube İdari yöneticisi Sacit Kilitçi ise bölgesel ligin statüsü ile ilgili bilgiler verdi. Kilitçi, basketbol severlerin ligin statüsü ile ilgili bilgi eksikliğinin olduğunu ifade ederek, ilk etap karşılamalarının sonrasında ligin daha zorlu gruplardan oluşacağını belirtti. Kilitçi, teknik heyetin transfer isteğinin de şube yönetimi tarafından değerlendirileceğini de sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133