Karakuş "3-4 transfer daha istiyoruz"

Boluspor Teknik Direktörü Cüneyt Karakuş, yaptığı açıklamada, ‘Şu anda aramıza katılan 4 oyuncu var. Önümüzdeki günlerde de mutlaka hem eksik olan yerlere hem de bir şekilde kadroya katkı sağlayacak 3-4 tane transfer daha istiyoruz.’diye konuştu

 Karakuş

Boluspor'un teknik direktörü Cüneyt Karakuş, transferde kulübe yakışacak, karakterli kişilikte ve niyette oyuncular tercih etmeye çalıştıklarını söyledi.  Karakuş, Karaçayır Mahallesi'ndeki kulüp tesislerinde yaptığı açıklamada, lig ve Ziraat Türkiye Kupası maçlarının hazırlıklarının sürdüğünü belirtti.


Gidenler sıkıntı yapmadılar

Karakuş, takımda birçok oyuncuyla yolların ayrıldığını ifade ederek, giden oyuncuları performanslarına göre değerlendirdiklerini vurguladı. Giden oyuncuların verdiği katkıları önemsediklerini vurgulayan Karakuş, "Hiçbirini yadırgamıyoruz. Bir ahlaksızlık, bir sıkıntı yapmadılar. Sadece performanslarından memnun olmadığımız için bu oyuncularla yollarımızı ayırdık" ifadesini kullandı.

 

Gelenleri ince eleyip sık dokuduk

Gelen oyuncuları da ince eleyip, sık dokuduklarını anlatan Karakuş, şunları kaydetti: "Öncelikle Boluspor Kulübü'ne yakışacak karakterli kişilikte ve niyette oyuncular tercih etmeye çalışıyoruz. Şu anda aramıza katılan 4 oyuncu var. Önümüzdeki günlerde de mutlaka hem eksik olan yerlere hem de bir şekilde kadroya katkı sağlayacak 3-4 tane transfer daha istiyoruz. İnşallah bu hafta en az bir ya da ikisi gerçekleşirse bizim için daha sevindirici olacak."

SPOR MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2016, 18:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bolusporlu
Bolusporlu - 6 yıl Önce

yapma hoca, sen istersin ama senin istediğin transferler yapılır mı? bakalım şimdi boluspora kimleri itelerler?

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124