Karate Federasyonu Başkanı Bolu’da

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan ile görüşme gerçekleştirdi. İkili arasında yapılan görüşmede karate branşı ile ilgili kentte yapılması planlanan yatırımlar ve organizasyonlar masaya yatırıldı.

Karate Federasyonu Başkanı Bolu’da

Geçtiğimiz nisan ayında Kulüpler Türkiye Karate Şampiyonası’na Bolu’nun başarıyla ev sahipliği yapmasının ardından Türkiye Karate Federasyonu’nun (TKF) kente ilgisi daha da arttı. Türkiye Karate Federasyonu (TKF) Başkanı Esat Delihasan, Milli Takımlar Menajeri Hikmet Şaha ve Karate İl Temsilcisi İbrahim Damar ile birlikte Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı ziyaret ederek gelecek döneme ilişkin bir görüşme gerçekleştirdi.

 

 

Cuma günü öğleden önce gerçekleşen ziyarette Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, makamında kabul ettiği TKF Başkanı Esat Delihasan ve beraberindeki heyet ile kentte karate branşıyla ilgili yapılması planlanan yatırımlar ve organizasyonlar hakkında görüş alışverişinde bulundu. Görüşmede ayrıca, Başkan Yılmaz tarafından konuk Federasyon Başkanı Delihasan’a şehrin gelecekteki hedefleri de anlatıldı.  Bolu’nun spor kenti olacağını belirten Yılmaz, tüm spor branşlarının kamp merkezinin Bolu olmasını istediklerini ve bu yönde çalışma yaptıklarını söyleyerek, Karate Federasyonu ile ortak çalışma yapmaya hazır olduklarını iletti.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2018, 11:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133

banner129