Karate kurslarına ilgi büyük

İlimiz özel uzak doğu sporları kulübü olan Mavi Dalgalar'ın kendi bünyesinde başlatmış olduğu ücretsiz Kick Boks ve Karate kurslarına kısa zamanda büyük ilgi oldu.   İlimizin ilk ve tek özel uzak...

Karate kurslarına ilgi büyük

İlimiz özel uzak doğu sporları kulübü olan Mavi Dalgalar'ın kendi bünyesinde başlatmış olduğu ücretsiz Kick Boks ve Karate kurslarına kısa zamanda büyük ilgi oldu.

 

İlimizin ilk ve tek özel uzak doğu sporları tesisi olan Mavi Dalgalar spor kulübü başkan yardımcısı İbrahim Damar'ın yaptığı açıklamaya göre 2011 yılında başlatılan ücretsiz karate kurslarına ve 2012 yılı itibariyle başlatılan ücretsiz Kick Boks spor kurslarına ilgi özellikle lise öğrencilerinden büyük oldu. İbrahim Damar yaptığı açıklamada, ücretsiz karate kurslarıyla karate sporuyla tanışan sporcularımız şu an turuncu kemer olduğunu, ücretsiz kampanyası başlatılan Kick Boks kurslarının ise 2. ayda olduğunu fakat buna rağmen 70 kayıtlı ücretsiz grupta Kick boks sporcusunun olduğunu bunların 50' sinin lisanslı olduğunu ifade etti. Mavi dalgalar spor kulübü özel bir kulüp işletmesi olmasına rağmen fedakarlık ederek ücretsiz kurslar başlatmıştır. Amacımız Bolu'dan daha büyük destek toplayarak sporcularımızı en iyi şekilde maçlar hazırlamaktır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128