Karatecilerden 4 madalya daha

Bolu Belediyespor Karate takımımız, Anadolu Yıldızlar Karate Ligi müsabakalarında, katıldıkları dört sporcunun tamamı ile madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

 Karatecilerden 4 madalya daha

Haber: Spor Merkezi

Düzce'de 03-04 Ocak 2015 tarihlerinde düzenlenen Anadolu Yıldızlar Karate Ligi müsabakalarına dört sporcusu ile katılan Bolu Belediyespor Karate Takımı, müsabakalarda kazandığı 3 Altın Madalya, 1 Gümüş Madalya sonucu yarı finale yükseldi. Karadeniz bölgesinden gelen birbirinden iyi sporcularla mücadele veren ekibimiz, üstün bir performans göstererek Bolu’yu başarı ile temsil etti.

Müsabakada, 35 kiloda Tolga Kurnaz gümüş madalya, 40 kiloda Asım Yirmili altın madalya, 55 kiloda Emirhan Yerlikaya altın madalya ve Bayanlar 50 kiloda Dilara Erol altın madalya kazandı. Karateciler aldığı bu sonuçlarla 21-22 Şubat 2015 tarihinde Trabzon'da düzenlenecek Anadolu Yıldızlar Ligi Yarı Finallerine katılmaya hak kazandı. Müsabakalar ile ilgili açıklamalarda bulunan antrenör İbrahim Damar, Bolu’ya ilk defa böyle bir başarı yaşattıkları için sporcuları ile gurur duyduğunu belirtti.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2015, 18:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128