Kardeşim Mantı’dan Boluspor’a Doping

Boluspor, Cumartesi günü karşılaşacağı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı öncesi Kardeşim Mantı’da sabah kahvaltısında buluştu.   Bu hafta Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak...

Kardeşim Mantı’dan Boluspor’a Doping

Boluspor, Cumartesi günü karşılaşacağı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı öncesi Kardeşim Mantı’da sabah kahvaltısında buluştu.

 

Bu hafta Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak olan Boluspor’a, zorlu karşılaşma öncesi “Kardeşim Mantı” sabah kahvaltısı verdi. Kırmızı beyazlılara moral vermek amaçlı yapılan kahvaltıda buluşan kırmızı beyazlıların, zengin menü karşısında ise gözleri açıldı. Kardeşim Mantı yetkilisi Mustafa Kırbay şampiyonluk yolunda takımımıza başarılar dilerken, yapılan kahvaltıya Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı, yöneticiler Ercan Albayrak, Ömer Konuk’un yanı sıra teknik heyet ve futbolcular katıldı.

Oyuncuların kahvaltı sırasında bir hayli keyifli oldukları gözlenirken, takımın ağabeyleri Orhan Ak ve Veysel Cihan, Cumartesi günü kendi sahalarında oynayacakları maç öncesi derin sohbet içine girdiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128