banner120

Kartal Yuvası müjdesi

Bolu'da yaşayan Beşiktaş taraftarlarına müjdeli haber geldi. Bu sezon şampiyonluk yolunda Fenerbahçe ile kıyasıya bir yarışa giren Beşiktaş'ta taraftar yeni stad heyecanıyla ve şampiyonluk beklentisi ile büyük bir coşku içinde olurken, aynı zamanda Bolulu taraftarlara müjdeli haber Kartal Yuvası Genel Müdürü Esra Hoşcan'dan geldi. Hoşcan yeni mağazalardan birinin de Bolu’da olacağını söyledi.

 Kartal Yuvası müjdesi

Haber: Volkan YILMAZ

BJK taraftarı bu sezon hem yeni stad heyecanıyla hem de şampiyonluk beklentisiyle coştu. Taraftarların akınına uğrayan Kartal Yuvası mağazaları rekora koşuyor. Kartal Yuvası Genel Müdürü Esra Hoşcan, “Artık sadece Beşiktaş taraftarını değil, turistleri de çekeceğiz. Dolmabahçe’ye gelen, önce stad turu yapıp, müzemizi gezecek. Sonra kendini Kartal Yuvası’nda bulacak” dedi.

Bolu’dan talep çok

Hoşcan, “1200 metrekarelik Vodafone Arena mağazamızı açarak perakendede ciddi bir atılım yaptık. Yıl sonuna kadar da toplam 76 olan mağaza sayımızı 100 mağazaya çıkararak çok ciddi bir atılım yapmış olacağız. İstanbul’da da Anadolu Yakası’nda açacağız. Anadolu’da yayılmayı planlıyoruz. Taraftardan çok talep var. Sivas, Diyarbakır, Urfa Rize, İstanbul’da Gebze, Bolu gibi noktalar olacak” şeklinde konuştu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2016, 13:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124