Kaya “Herkes şapkasını önüne koysun”

Boluspor Teknik Direktörü Bahri Kaya, 3-2 biten Denizlispor maçı sonrası yaptığı açıklamada “Eğer Boluspor takımı 13 dakika üç gol yiyorsa herkesin şapkasını önüne koyup düşünmesi...

Kaya “Herkes şapkasını önüne koysun”

Boluspor Teknik Direktörü Bahri Kaya, 3-2 biten Denizlispor maçı sonrası yaptığı açıklamada “Eğer Boluspor takımı 13 dakika üç gol yiyorsa herkesin şapkasını önüne koyup düşünmesi gerekir” dedi.

 

Boluspor Teknik Direktörü Bahri Kaya, karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada 2-0 öne geçtikleri maçı kaybetmenin hem kendisine hem de oyunculara yakışmadığını söyleyerek, "Şu mikrofonların önünde o kadar neşeli konuşmalar yaptım. Ancak bu kez çok üzgün olduğumu belirtmek istiyorum. Daha maçın başında 2-0 öne geçtik. Ancak arkasından peş peşe 3 gol yedik. Ne olduğunu anlayamadık. Bunun da asıl sebepleri var ancak bende gizli kalsın. Bu sonuç ne Boluspor Teknik Direktörü olarak bana ne de oyunculara yakışmadı. Eğer Boluspor takımı 13 dakika üç gol yiyorsa herkesin şapkasını önüne koyup düşünmesi gerekir" dedi.

Kaya, devre arası değişiklik yaptığına dikkati çekerek, ''Bu değişikliğin de pozitif bir katkı sağladığını söyleyebilirim, ama sonuca yönelik bir değişiklik olmadı. Maalesef kısmeti teptik. Sahamızda 3 puan bıraktık. Bu skor bana da bu takımın oyuncularına da yakışmadı'' dedi.

Denizlispor'un iyi mücadele ettiğini vurgulayan Kaya, ''Esas sıkıntı çektiğimiz yer topun oynandığı bölge değildi. Topun oynanmadığı bölgede rakibe verdiğimiz boşluklardı. Yediğimiz goller de oralardan geldi. Bu hafta hep beraber sınıfta kaldık'' ifadesini kullandı.

Savaş Yılmaz “Her şey bitmiş değil”

Boluspor’lu futbolcu Savaş Yılmaz ise play-off umutlarının sürdüğünü ifade ederek, "Çok istediğimiz bir maçtı. İnanın çok istedik. 2-0 öne geçtik. Ancak hemen arkasından üç gol birden yedik. İkinci yarıda daha istekli oynadık. Yakaladığımız pozisyonlar vardı. Ancak değerlendiremedik. Bizim için her şey bitmiş değil. Önümüzdeki hafta Karşıyaka deplasmanında kazanmak zorundayız" şeklinde konuştu.

Hakan Arslan “Zor bir maç oldu”

Boluspor'un genç savunmacısı Hakan Arslan da oyunun genelinde iyi mücadele ettiklerini ifade ederken, "Zor bir maç oldu. Play-off için önemli bir maçı kaybettik. Öne geçerek avantaj sağlamıştık. Ancak arkasından yediğimiz goller pahalıya mal oldu. İkinci yarıda oyunun hakimi bizdik. Ama golü bulamadık" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128