Kaya, Artık hata istemiyor

Boluspor'a geçtiğimiz hafta imzayı atarak zorlu bir görevi üstlenen tecrübeli hoca Bahri Kaya Boluspor'un Sakarya'da yaptığı kamp boyunca adeta oyuncuları ile yatıp kalktı.   Son haftalarda alınan kötü...

Kaya, Artık hata istemiyor

Boluspor'a geçtiğimiz hafta imzayı atarak zorlu bir görevi üstlenen tecrübeli hoca Bahri Kaya Boluspor'un Sakarya'da yaptığı kamp boyunca adeta oyuncuları ile yatıp kalktı.

 

Son haftalarda alınan kötü sonuçların ve ekibimizin oyun anlamında oldukça geriye düşmesi nedeniyle kalan 10 maçta Boluspor'u hedefe taşımak isteyen Bahri hoca kamp boyunca oyuncuları ile sürekli yakından ilgilendi. Kadro yapısı ve yetenekleri ile ligin en önemli ekiplerinden biri olduklarını kendilerine ileten Kaya Boluspor'u bu zorlu durumdan çıkaracaklarına inanmaları gerektiğini, artık ligde hata yapmak istemediklerinin ifade etti. Pazar günü oynanacak olan Kasımpaşa maçının kendileri için yeniden diriliş maçı olacağını oyuncularına tek tek anlatan Kaya, kadroda olan olmayan, ilk onbire giren girmeyen, herkesin galibiyete inanması gerektiğini bu maçta takım olduklarını ortaya koymaları gerektiğinin altın çizdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128