banner120

Kaya’dan oyunculara özel terapi

İkinci yarının en başarısız takımları arasında olmasına karşın teknik direktör Özcan Kızıltan'ın gönderilmesi ile takımın başına getirilen Bahri Kaya ile önce futbol, son haftada skor olarak biraz daha nefes alan Boluspor'da...

Kaya’dan oyunculara özel terapi

İkinci yarının en başarısız takımları arasında olmasına karşın teknik direktör Özcan Kızıltan'ın gönderilmesi ile takımın başına getirilen Bahri Kaya ile önce futbol, son haftada skor olarak biraz daha nefes alan Boluspor'da zorlu süreç öncesi tecrübeli teknik adam oyuncularını bu maçlara motive ediyor.

 

Perşembe günü Beşiktaş hafta sonu Tavşanlı Linyitspor ile karşılaşacak olan Boluspor'da başarılı teknik adam Bahri Kaya oyuncularını bu zorlu iki maça hem taktiksel hem de ruhen hazırlıyor. Ekibimizin dün yaptığı çalışmada oyuncularını tek tek yanına çağırarak onlardan ne istediğini belirten tecrübeli teknik adam zorlu haftalara girilirken adeta beyinlerinin yıkıyor.

Sakatlığı devam eden Gencer ile de görüşen Bahri hoca bu süreçte kendisine çok iyi bakmasını ilerleyen haftalarda ona ihtiyacı olacağını belirti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124