Kayaklı koşuda il birincileri belli oldu

Türkiye Kayak Federasyonu 2013 faaliyet programında yer alan Bolu ili Kayaklı koşu il birinciliği yarışmaları, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne ait Gerede Arkut dağı kayak merkezinde (Sprint-Paten-Klasik)...

Kayaklı koşuda il birincileri belli oldu

Türkiye Kayak Federasyonu 2013 faaliyet programında yer alan Bolu ili Kayaklı koşu il birinciliği yarışmaları, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne ait Gerede Arkut dağı kayak merkezinde (Sprint-Paten-Klasik) dallarında yapıldı. İl birinciliği yarışma sonucunda ilimizi 2013 yılı Kayak sezonunda temsil edecek sporcular belirlendi.

 

İlk olarak 11-13 Ocak 2013 Tarihlerinde Ağrı ilinde yapılacak olan Kayaklı koşu 1. Etap yarışmalarında ilimizi temsil edecekler. Her geçen gün ilimizde Kayak sporuna olan ilgi artmakta olup gelecek adına ümit vermekte. Bu yarışmalar sonucu dereceye giren sporcularımıza ödülleri, Gerede Kaymakamı Arslan Yurt, Garnizon Komutanı Arif Haktan Doğan, Belediye Başkanı Ömer Baygın, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Mustafa Şahin, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Saim Soykuvvet, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Camcı, Sosyal Yardımlaşma Day.Vakf. Müdürü Nihat Çelikbaş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İrfan Çelebi tarafından takdim edildi.

Dereceye giren sporcular

Büyük Bayanlar

1.Kelime Çetinkaya

Büyük Erkekler

1.Uğur Akman

Genç Erkekler

1.Mustafa Çetintaş

2.Mustafa Boyacı

3.Cemal Çetinkaya

Yıldız Bayanlar

1.Sonay Yardımcı

2.Selda Gündoğdu

Yıldız Erkekler

1.Ali Çeliksoy

2.S.Zeki Güldemir

3.M.Ali Kayıkçı

Çocuk Bayanlar

1.Ayşenur Duman

2.Süeda Çimen

3.Arzu Çelik

Çocuk Erkekler

1.Sercihan Güldemir

2.Salihcan Duman

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124