Kazanan 3.Ligde

Bölgesel Amatör Ligde 3.Lige yükselme heyecanı devam ediyor. Bu maçlardan Yozgatspor-Akşehirspor mücadelesi yarın Bolu Atatürk Stadyumu’nda oynanacak.

Kazanan 3.Ligde

Haber: Gökhan Aksoy

2018-2019 sezonu Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Play-off 2. Kademe müsabakaları heyecanı yarın oynanacak olan 3 maçla devam edecek. Bu mücadelelerden Yozgatspor-Akşehirspor mücadelesi saat 15.00’te Bolu Atatürk Stadyumu’nda oynanacak.  1.Kademe müsabakaları sonunda 4 takım TFF 3.Lig'e çıkmaya hak kazandı. 2. Kademede oynanacak 3 müsabakanın galipleri ve 3. Kademede oynanacak 2 müsabakanın galipleri ile birlikte toplam 9 takım TFF 3. Lig'e çıkmaya hak kazanmış olacak.

Taraftarlar Bolu’ya Akın Ediyor

Her iki takımın taraftarlarının yarın Bolu Atatürk Stadyumu’nun tamamen doldurması bekleniyor. Müsabakada hangi tribünde hangi taraftarların yer alacağı ve biletle ilgili durum bugün yapılacak olan toplantının ardından belli olacak.

Yozgatlı kalmayacak

Akşehirspor ile oynayacağı TFF Üçüncü Ligi’ne yükselme Play-Off müsabakasına yoğun ilgi göstermesi beklenen İstanbul’da yaşayan Yozgatlılar sosyal medya üzerinden organize olarak ‘’İstanbul’da Yozgatlı Kalmayacak’’ sloganı ile Bolu’da oynanacak olan müsabaka gitmek için çalışıyorlar. Sosyal medya üzerinden organize olmaya çalışan Yozgatsporlu taraftarlar, ‘’3. Lige yükselme yolunda, Yozgatspor’umuzu desteklemek için Bolu’ ya gidiyoruz. Araçlarımız İstanbul Yozgatlılar Federasyonu ve Avrupa Federasyonumuz organizasyonu ile Fatih’teki Federasyon Binasının önünden, Sultangazi derneğimizden ve talep halinde diğer dernek merkezlerinden hareket edecektir. Talep olursa sayı sınırı yoktur’’ denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128