Kendi yerine fotoğrafı vardı

Önceki gün vefat ettikten sonra dün dualarla son yolculuğuna uğurlanan usta kalem, spor basınının duayeni Fevzi Duru’nun her zamanki koltuğunda bu sefer sadece resmi vardı. TSYD Bolu temsilciliği ve basın mensubu arkadaşları...

Kendi yerine fotoğrafı vardı

Önceki gün vefat ettikten sonra dün dualarla son yolculuğuna uğurlanan usta kalem, spor basınının duayeni Fevzi Duru’nun her zamanki koltuğunda bu sefer sadece resmi vardı. TSYD Bolu temsilciliği ve basın mensubu arkadaşları Duru’nun resmini maçı izlediği yere koyarken, oldukça duygulu anlar yaşandı.

 

Yıllarca Boluspor’u takip ederek spor medyasının “Fevzi amcası” olarak bilinen ve yıllarca TSYD başkanlığı yapan Fevzi Duru, dün son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze töreni sonrası oynanan Türkiye Kupası 2.Tur eleme maçında basın mensupları görevleri gereği stadyumun yolunu tutarken, Fevzi amcaları için her zaman oturduğu koltuğa resmini ve Türk bayrağını koydular.

Meslektaşları bir yandan üzüntülerini yaşarken, diğer yandan görevleri gereği maçı da takip etmeyi ihmal etmediler. Maç sonunda ise canı kadar sevdiği Boluspor’un elenmesi ile ilgili basın mensupları “Boluspor bu maçta ona layık olamadı” yorumlarını yaptılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124