Kıbrıscık Kastamonu’da Bolu’yu temsil edecek

2011-2012 Sezonu Nike premier cup u-15 Türkiye şampiyonası 1. kademe müsabakaları 22-25 mart 2012 tarihlerinde oynanacak. İlimizde gerçekleşen lig mücadelesinde İl Birincisi olan Kıbrıscıkspor U 15 Futbol takımı Kastamonu...

Kıbrıscık Kastamonu’da Bolu’yu temsil edecek

2011-2012 Sezonu Nike premier cup u-15 Türkiye şampiyonası 1. kademe müsabakaları 22-25 mart 2012 tarihlerinde oynanacak. İlimizde gerçekleşen lig mücadelesinde İl Birincisi olan Kıbrıscıkspor U 15 Futbol takımı Kastamonu ilinde düzenlenecek olan Grup müsabakalarında ilimizi temsil edecek.

 

2011-2012 Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu faaliyetleri arasında yer alan u- 15 Bolu Amatör Küme Lig maçları ilimizde Kıbrıscıkspor’un şampiyonluğu ile tamamlanmıştı.

Bu biten ligin ardından Kastamonu ilinde şimdi U15 Amatör lig Grup Şampiyonası gerçekleşecek. Kastamonu’da yapılacak olan Grup Şampiyonasına katılacak olan Kıbrıscıkspor Antrenörü Mustafa Esmer, Grup şampiyonasını en iyi şekilde birinci olarak tamamlamak istiyoruz dedi. Antrenör Esmer gazetemize açıklamada bulundu. Esmer “Lig mücadelesi boyunca iyi bir performans gösterdik. İlimizde oynanan tüm maçlarda maç kaybetmeden galip gelerek şampiyon olduk. Genel olarak ta çok iyi futbol ortaya koyduk. Amatör’e gönül vermiş genç oyuncularımın başarısıyla şampiyon olduk. Onlar çok iyi performansı ortaya koyarak şampiyonluğu elde ettiler. Bu şampiyonluğun mimarı onlardır. Futbolcularımı kutluyorum.  İyi futbolun neticesinde her şey skora yansıdı. Şimdi asıl hedefimiz Kastamonu da oynayacağımız Grup şampiyonasında daha iyi şeyler yaparak grup birincisi olmak. Onun için her idmanımızı düzenli şekilde yapıyoruz. Bolumuzu en iyi şekilde temsil edip dönmek istiyoruz “dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128