Kıbrıscıklılar Cuma günü bir araya geliyor

Her sene olduğu gibi bu senede Kıbrıscıkspor gecesi Bolu Termal Otel’de düzenlenecek. Bu geceye her sene artarak devam eden bir ilgi var. Kıbrıscıkspor, Bolu Amatör liginde ve alt yaş gruplarında her zaman hedefe oynayan bir takım.

 Kıbrıscıklılar Cuma günü bir araya geliyor

Kıbrıscıkspor Kulübü Başkanı Sabahattin Kocadağ, düzenleyecekleri geceyle ilgili açıklamalarda bulunarak “Tüm Kıbrısçık halkını ve Kıbrıscıkspor dostlarını 10 Mayıs Cuma günü saat 19.00’da düzenlenecek geceye davet ediyoruz” dedi. Kocadağ açıklamasına şöyle devam etti “Kıbrıscıkspor Kulübü bilindiği gibi 6 sene önce kuruldu. Bu sene 7’inci senemiz. Biz Kıbrıscıkspor Derneğinin her sene düzenlemiş olduğu geceyi yapıyoruz. Aslında çok zor bir iş.  Her sene bu geceyi düzenlemek çok zor bir iş. Bizim dışımızda hiçbir kulüp yapmıyor, yapamıyor. Biz bu konuda bizleri destekleyen Kıbrısçıklılara çok teşekkür ediyoruz. Her sene olduğu gibi bu senede, 10 Mayıs Cuma akşamı Termal Otel’de gecemiz var. Gecemize bütün Bolu protokolü katılıyor. Sayın Valimize de davetiyemizi vermeye gideceğiz. İnşallah kendileri de teşrif edecekler. Dolayısıyla Kıbrıscıkspor’un adını Kıbrısçık’ın adını bu şekilde duyurmuş oluyoruz. Esas amaç, Kıbrıscıkspor Kulübü Derneğinin Kıbrısçıklıları bir araya getirmek olduğu gibi, çocuklarımıza spor yaptırabilmek. Kıbrısçıkspor bu kamu görevini üstlenmiş durumda. Şu anda bizler, 7-8 kategoride mücadelemizi sürdürüyoruz. Bu konuda tek kulübüz. Şampiyonluklarımızda var. Ama en önemlisi çocuklarımızı kahve köşelerinden, internet kafelerden kurtarma projesidir. Dolayısıyla bu projeye Bolu’yu yönetenlerin sahip çıkacağını düşünüyorum. Bütün Kıbrısçıklıları ve Kıbrısçık dostlarını Termal Otel’de yapılacak olan geceye davet ediyoruz” diye konuştu.

Gecemize katılmak isteyenler ile ilgili davetiyeleri Barış Pastanesi, Sanayi Çarşısında Kocadağ Metal’den Akı Elektrikten ve Yönetim kurulu üyelerimizden temin edebilirler.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2013, 20:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124