Kıbrıscıkspor guruplardan elendi

Nike Premier Cup U15 Türkiye Şampiyonası Kastamonu Grup şampiyonasında ilimizi temsil eden U15 Ligi Şampiyonu Kıbrıscıkspor, bir mağlubiyet ve birde beraberlik aldığı gruplardan elendi.     İlimizi temsil etmek için...

Kıbrıscıkspor guruplardan elendi

Nike Premier Cup U15 Türkiye Şampiyonası Kastamonu Grup şampiyonasında ilimizi temsil eden U15 Ligi Şampiyonu Kıbrıscıkspor, bir mağlubiyet ve birde beraberlik aldığı gruplardan elendi.  

 

İlimizi temsil etmek için 22-25 Mart 2012 tarihleri arasında Kastamonu ilinde gerçekleşen grup birinciliği müsabakasının ilk günü bay geçiren Kıbrıscıkspor B Grubunda ilk futbol mücadelesinde Amasya Özel İdare spor ile oynarken, bu müsabakadan 2-0 mağlup olarak sahadan ayrıldı. Kıbrıscıkspor, Bartın Kemerspor ile mücadele ikinci karşılaşmasında iyi bir performans gösterdi. İyi bir futbol sergileyen Kıbrıscıkspor bu karşılaşmada 1-1 berabere kaldı. Bir mağlubiyeti ve bir beraberliği olan Kıbrıscıkspor final oynama şansını kaybetmiş oldu. Kastamonu da yapılan grup şampiyonasının final müsabakasında A Grubunda mücadele eden iki galibiyeti olan Devrek Belediyespor ile B Grubunda iki galibiyeti olan Bartın Kemerspor bir araya geldi. Final karşılaşmasında Devrek Belediye sahada ki mücadelesinde rakip kaleye 4 gol atarken, kalesinde ise 2 gol gördü. Karşılaşma Devrek Belediye spor’un 4-2 galibiyeti ile son buldu ve Devrek Belediye Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazandı.

 

KASTAMONU GRUBU

A Grubu

Devrek Bld-Karabük 100.Yıl Soğuksu 3-0

100. Yıl Soğuksu-Devrek Bld 1-2

B Grubu

Bartın Kemerspor-Amasya Özel İdare 2-1

Amasya Özel İdare-Bolu Kıbrısçıkspor 2-0

Bolu Kıbrısçıkspor-Bartın Kemerspor 1-1

Final (Pazar)

Devrek Bld-Bartın Kemerspor 4-2

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128