Kıbrıscıkspor'dan dev proje

Kıbrıscıkspor 20 Aralık Cumartesi günü Köroğlu Kongre Merkezinde Kıbrıcıkspor ve Kıbrıscıklıklar gecesinin 7'incisini düzenlemeye hazırlanıyor. Bu gecenin diğer tüm gecelerden farklı olacağını söyleyen Kıbrıscıkspor Başkanı Sabahattin Kocadağ, Bu gece de Bolu Belediyesi tarafından Kıbrıscıkspor’a tahsis edilen Karaçayırdaki spor tesislerinin aşağısındaki Büyük Su bölgesinde bulunan 5 bin metrekarelik arsa üzerine yapacakları iki tane halı saha, halı sahaların ortasında düğün salonu, düğün salonunun üst katında da 20 sporcunun konaklaya bileceği küçük bir restaurant'ın ve ofislerden oluşan spor tesisinin projesini açıklayacaklarını söyledi.

 Kıbrıscıkspor'dan dev proje

Haber: Semih BAYKAL

Bu yıl 7'incisini düzenleyecekleri Kıbrıcıkspor ve Kıbrıscıklıklar gecesi hakkında bilgiler veren Kocadağ; " 20 Aralık Cumartesi günü Köroğlu kongre merkezinde Kıbrıcıkspor ve Kıbrıscıklıklar gecesinin 7'incisini düzenleyeceğiz. Bu vesileyle Kıbrıscıklıları, Kıbrscık'ı sevenleri gecemize bekliyoruz. Gecemizin geleneksel noktasına baktığımız zaman 7'incisini düzenliyoruz. Bu son derece önemli çünkü şu anda Bolu ilinde hiç bir ilçe peş peşe 7'inci gecesini düzenleyemedi. Dolayısıyla bu konuda da Kıbrıscıklıları ve bizi destekleyenleri teşekkür ediyorum.  Bu gecemiz diğer gecelere göre çok farklı. Bu gece de Kıbrıscıkspor'a Bolu Belediyesi tarafından tahsis edilen 5bin metrekarelik arsa üzerine çizdiğimiz projeyi açıklayacağız. Bu noktada da baktığımız zaman gecemiz diğer gecelere göre çok önemlidir. Bu yüzden Kıbrıscıklıların ve Kıbrıscık'ı sevenlerin bizi yalnız bırakmamalarını Kıbrıscıkspor yönetim kurulu adına belirtmek istiyorum. İnşallah Kıbrıscıklılara yakışan bir gece olacak" dedi.

BU PROJE BOLU VE KIBRISCIKSPOR İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR

Gecede açıklayacakları projeyle ilgili Kocadağ şunları söyledi; "Yaptığımız proje de bakıldığı zaman iki tane halı saha, halı sahaların ortasında düğün salonu, düğün salonunun üst katında sosyal tesis dediğimiz 20 sporcunun konaklaya bileceği küçük bir restaurantımız, ofislerden oluşan bir sosyal tesisimiz olacak. Dolayısıyla burası Kıbrıscıkspor'un kompleksi olacak ve Kıbrscıkspor'un bayrağı orada dalgalanacak. Kıbrıscıklılara şu mesajı vermek istiyorum, Kıbrıscıklıların Bolu'da ortak bir hiç bir şeyi yok. Ama bu projeyi hayata geçirdiğimiz zaman artık Kıbrıscıklıların ortak bir buluşma noktası olacak. Bu nokta da bakıldığında çok önemli bir proje inşallah Kıbrıscıklılar da bu bilince ulaşırlar ve bu projeye sahip çıkarlar. Bu proje hayata geçirilip tamamlandıktan sonra buraya sadece Kıbrıscıkspor'un yeri olarak bakmamak lazım çünkü Kıbrıscıkspor Bolu'daki çocuklara, gençlere hizmet ediyor. Bu proje tamamladığında aslında Bolu kazanacak, Bolu'nun sporu kazanacak. Çünkü orada bir çok çocuğumuza spor yaptırma imkanı olacak, çok yoksul çocukları konaklatma durumumuz olacak. Dolayısıyla bu proje Bolu için çok önemli, Kıbrıscıkspor için çok önemlidir. İnşallah bu tesis hayata geçer ve Bolu çok güzel bir tesis kazanır” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2014, 18:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124