Kick boks Milli Takımı Elmadağ’da hazırlanıyor

Kick boks Milli Takımı, 28 Ekim'de Ankara'da yapılacak Avrupa Şampiyonası'nın hazırlıklarını Elmadağ Kamp Eğitim Merkezi'nde sürdürüyor.   Kick boks Milli Takımı Avrupa Şampiyonası'na Elmadağ'da hazırlanıyor....

Kick boks Milli Takımı Elmadağ’da hazırlanıyor

Kick boks Milli Takımı, 28 Ekim'de Ankara'da yapılacak Avrupa Şampiyonası'nın hazırlıklarını Elmadağ Kamp Eğitim Merkezi'nde sürdürüyor.

 

Kick boks Milli Takımı Avrupa Şampiyonası'na Elmadağ'da hazırlanıyor. İlimiz Milli Takım Antrenörlerinden Derviş Eroğlu’nun da katıldığı Kick boks Milli Takımı, 28 Ekim'de Ankara'da yapılacak Avrupa Şampiyonası'nın hazırlıklarını Elmadağ Kamp Eğitim Merkezi'nde sürdürüyor. 34 ülkeden yaklaşık 800 sporcunun katılacağı şampiyonada Türkiye'yi temsil edecek olan yurdun değişik yerlerinden gelen 62 Kick boksçu Elmadağ'da antrenmanlarına devam edecek. Avrupa ve dünya şampiyonalarında birçok dereceleri bulunan sporcular şampiyonaya sıkı şekilde hazırlanıyor. Girişlerin ücretsiz olacağı Arena Stadı'ndaki karşılaşmalara tüm sporseverleri davet eden sporcular kendilerinin yalnız bırakılmamasını ve tezahüratlarla desteklenmelerini istedi. Şampiyonaya hazırlanan Ünal-Hülya Alkayış çifti ise ilginç hikâyeleri ile dikkat çekiyor. Ünal Alkayış kendisi gibi kickboksçu eşi Hülya ile ringde karşılaşıyor. Hülya ile tanıştıktan bir süre sonra da evlenme teklif eden Alkayış, eşinin olumlu cevap vermesi sonrasında da bir süre sonra evleniyor. Birkaç aylık evli olan Alkayış çifti, birlikte Avrupa şampiyonasına hazırlanıyor. Alkayış çifti, karı koca birlikte Türkiye'ye bir şampiyonluk kazandırmak istediklerini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128