Kılınç “Bolu’ya 3 puanla dönmeyi planlıyoruz”

Boluspor’un genç yıldızı Emre Kılınç Pazar günü oynanacak Manisaspor maçı öncesi basın mensuplarına sorularını yanıtladı. Kılınç, “Takımın özgüveni çok yüksek. Manisaspor maçının kazanıp, Bolu’ya döneceğimize eminim” dedi. Kaptanlık hakkında da konuşan Emre Kılınç, “Kısa süre de olsa takıma kaptanlık yapmak inanılmaz bir durum. Onun ağırlığı çok farklıymış” dedi.

 Kılınç “Bolu’ya 3 puanla dönmeyi planlıyoruz”

Haber: Hamza TÜRDÜ

Ekibimiz Boluspor, Pazar günü deplasmanda oynayacağı Manisaspor maçının hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Boluspor’un genç yıldızı Emre Kılınç antrenman sonrası yaptığı açıklamada, “Devre arası kampında çok iyi hazırlandık. Bunun meyvelerini ligde oynadığımız Orduspor ve Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçlarında hem skor hem oyun anlamında aldık. Bu hafta da Manisaspor maçı var. Çok ümitliyim takımdan. Galibiyetle döneceğimizden eminim. Maçı kolaylaştırıp zorlaştırmak bizim elimizde. Biz çok iyi çalışıyoruz, rakibi iyi analiz ediyoruz. İki haftadır takımın özgüveni kendine geldi. Herkes risk alıyor, nerde vurup vurmayacağını biliyor. Dediğim gibi özgüven çok yüksek takımda. İnşallah 3 puanla Bolu’ya dönmeyi planlıyoruz” dedi. 

REHA HOCANIN KATKISI ÇOK

Gazetecilerden gelen bir soru üzerine yükselen performansını değerlendiren Emre Kılınç,  “Senelerden beri performansımı yükseltmeye çalışıyorum. Bu biraz özgüvene bağlı. Reha hocanın gelmesi ile kendimi daha da geliştirdim. Bu sene ön taraflarda daha da çok görev almaya başladım. Özgüvenim çok fazla yükseldi. Reha hocaya çok teşekkür ediyorum” dedi.

KAPTANLIK YAPMAK İNANILMAZ BİR DUYGU

Kaptanlık hakkında da konuşan Emre Kılınç, “Gurur verici bir durum. Henüz 20 yaşındayım. Böyle büyük bir camiada kısa sürede olsa kaptanlık yapmak anlatılmaz bir durum. Kaptanlık pazubandını koluma geçirdiklerinde daha da çok koşmak daha çok şey yapmak geliyor içimden. O pazubandının ağırlığı çok farklıymış. İnanılmaz bir duygu” dedi.   

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2015, 18:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER