Kırcı "Santos transferi bütçemizi zorlamadı"

Boluspor Sportif Direktörü Kazım Kırcı, Andre Santos transferi hakkında Sporcope'a özel açıklamalarda bulundu. Kazım Kırcı, Boluspor teknik direktörü Fuat Çapa ile Andre Santos arasındaki iyi ilişkiler sayesinde oyuncunun transferinde bütçelerinin zorlanmadığını söyledi.

 Kırcı

Haber: Volkan YILMAZ

Boluspor Sportif Direktörü Kazım Kırcı, Sporcope’a özel açıklamalarda bulundu. Andre Santos ile Boluspor teknik direktörü Fuat Çapa arasındaki iyi ilişki sayesinde bütçelerinin zorlanmadığını belirten Kazım Kırcı, hedeflerinin PTT 1. Lig’de üst sıralara oynayan bir takım kurmak olduğunu söyledi. Boluspor Sportif Direktörü Kazım Kırcı’nın açıklamalarının tamamı şu şekilde; “İlk amacımız ligde üst sıralarda yer alabilmek. Biz 2-3 senelik bir planlama içerisindeyiz. Boluspor son senelerde aşağılarda geziniyor. Eğer üst sıralarda mücadele etmeye başlarsak Süper Lig’e çıkma yarışında da yer alabiliriz. Artık şehir olarak kaybolan heyecanı tekrar yakalamak istiyoruz. Andre Santos ve Rydell Peapon dışında başka transferlerimiz de olabilir.”

“Andre santos transferi bütçemizi zorlamadı”

“Andre Santos transferi bütçemizi zorlamadı. Çünkü, Santos geçen sezon İsviçe’de şu anki hocamız Fuat Çapa ile çalıştı. Bu yüzden aralarındaki ilişkinin iyi olması futbolcuyu bizim bütçemiz için uygun hale getirdi. Maliyeti ile ilgili bir açıklama yapamam ancak bizim bütçemizi aşmayan bir transfer oldu.”

“Bazı oyuncular ile yollarımızı ayırabiliriz”

Bazı oyuncular ile ayrılabiliriz. Devam etmeyi düşünmediğimiz bazı oyuncular var. Bunları bir iki hafta içerisinde netleştireceğiz. Yeni bir saha projemiz var. Tesisimiz önünde yeni bir antrenman sahası düşünüyoruz. Birinci projemiz olarak o var.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2016, 15:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER