izmir escort

Kızıltan “İkinci Yarı Daha Zorlu Geçecek”

Boluspor teknik direktörü Özcan Kızıltan ligin ikinci yarısında taraftarların desteği ile hedefi yakalamak istediklerini belirtti.    Kızıltan, bu ligi iyi tanıdığını ve Boluspor’un da hedeflerini bildiğini...

Kızıltan “İkinci Yarı Daha Zorlu Geçecek”

Boluspor teknik direktörü Özcan Kızıltan ligin ikinci yarısında taraftarların desteği ile hedefi yakalamak istediklerini belirtti. 

 

Kızıltan, bu ligi iyi tanıdığını ve Boluspor’un da hedeflerini bildiğini belirterek “Kısa süre olmasına rağmen oyuncularımdan çok memnunum. Tüm oyuncularımın hedefe yönelik düşüncelerinden lig için umutlanıyorum. Kaliteli bir oyuncu kadrosuna sahibiz. Boluspor camiasının beklentilerini hepimiz biliyoruz. Boluspor’a layık bir takım olmak istiyoruz” dedi.

Kızıltan, ligin ikinci yarısının da oldukça zor geçeceğinin bilincinde olduklarını da belirterek “Ligin ikinci yarısında çok zor ve telafisi olmayan karşılamalar oynayacağız. Boluspor taraftarları şimdiye kadar hep takımlarının yanında oldular. Biz ligin ikinci yarısında da taraftarlarımızın desteğini bekliyoruz. Camia olarak bütünleşirsek koyulan hedefe daha kolay ulaşacağımıza inanıyorum. Kulübüme, kendime, takımıma ve Boluspor camiasına güveniyorum” diye konuştu.

Kızıltan, 2012 yılının da tüm Boluspor camiasına başarılar getirmesini de diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133