Klasman Hakemleri Barbekü partisinde buluştu

Bolu Klasman Hakemleri ve Gözlemcileri önceki gün akşam düzenledikleri barbekü partisinde bir araya geldi. Barbekü partisine Bolu İl Hakem Kurulu Başkanı Ayhan Şentürk, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Klasman Hakemleri katıldı.

 Klasman Hakemleri Barbekü partisinde buluştu

Haber: Hamza TÜRDÜ

Bolu Faal Futbol Hakem ve Gözlemciler Derneği Yönetim Kurulu Klasman Hakemleri ve Gözlemcilerine barbekü partisi düzenledi. Geçtiğimiz hafta Düzce’de yapılan atletik testlerinde adete tulum çıkartarak göğsümüzü kabartan Bolu Klasman Hakemleri böylelikle barbekü partisiyle ödüllendirildi. Neşeli ve sohbet ortamında geçen barbekü partisine Bolu İl Hakem Kurulu Başkanı Ayhan Şentürk, Yönetim Kurulu üyeleri, Bolu Belediyespor Bayan Voleybol Takımı Menajeri Behçet Erdoğan ve Klasman Hakemleri katıldı.

SEZONA BOMBA GİBİ GİRİYORLAR

Geçtiğimiz hafta içersinde Düzce’de yapılan atletik testine tabi tutulan Bolu Klasman hakemleri diğer bölgelerin hakemlerini geride bırakarak koşuyu 1.olarak tamamladı. Atletik testinde gösterdikleri başarıyla tüm hakemlerimiz sınavı geçerken, diğer iller ise bazı hakemlerini kaybetti. Büyük başarıya imza atan klasman hakemleri böylelikle yaz boyunca çalışmanın meyvesini aldıkları görüldü.

2014-2015 sezonunda Bölgesel ve Ulusal Liglerde Bolu’yu 10 Klasman Hakem, 5 Ulusal ve Bölgesel Hakem temsil edecek.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2014, 19:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 6 yıl Önce

herşey iyi güzel orada arifi gördüm o adamı doyurmak çok zordur.:)

SIRADAKİ HABER