KOFFİ FORMA NUMARASINI BELİRLEDİ

Boluspor'un çiçeği burnunda transferi Koffi Kouame Eügene yeni sezonda ilimizin plakası olan 14 numarayı giymek istediğini belirtti.   Geçtiğimiz günlerde Kıbrıs'tan gelerek bir süre Boluspor idmanlarına...

KOFFİ FORMA NUMARASINI BELİRLEDİ

Boluspor'un çiçeği burnunda transferi Koffi Kouame Eügene yeni sezonda ilimizin plakası olan 14 numarayı giymek istediğini belirtti.

 

Geçtiğimiz günlerde Kıbrıs'tan gelerek bir süre Boluspor idmanlarına çıkan ve daha sonra hem teknik ekibin hem de Boluspor taraftarının gözüne girmeyi başaran Koffi, imza töreninde sempatik hareketleri ile etrafına neşe saçtı. Hiç yabancılık çekmediği ve Boluspor'a çok alıştığı gözlenen genç futbolcuya formasının arkasına ne yazılması sorulduğunda ise tahtaya "E. Koffi" yazdı. Koffi ayrıca forma numarası için önce 13'ü söylerken, daha sonra 14'ü istediğini belirtti. İlimizin plakası olan 14 numaralı formayı giymek istediğini belirten Koffi'ye geçen sene bu formayı Emre'nin giydiğinin hatırlatılması üzerine "Bolu'nun plakası 14, başkanımın arabası da hep 14. Bu yüzden bu numarayı sevmiştim. 14 olmazsa o zaman 13'ü giyerim. Ancak bende o zaman 14 golden aşağı atmam" dedi.

Boluspor'a imza atmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Koffi Kouame Eügene, daha önce Kıbrıs liginde Düzkaya ve Lefke takımlarında forma giydi. Yeni yeni gelişen Kıbrıs futbol liginden önce ülkesinin takımlarında forma giyen Koffi kendisi gibi Fildişi sahilli olan İngiltere’nin Chelsea takımında oynayan dünyaca ünlü yıldız Drogba hayranı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER