Kongre hazırlıkları başladı

Boluspor’da yaşanan yönetimsel başarısızlık, Bolu’nun önde gelen işadamlarını da çileden çıkarttı. Necip Çarıkçı yönetimlerinde yer alan bazı işadamlarının Mayıs’ta yapılacak kongrede liste çıkartarak emaneti geri alacakları öğrenildi.

 Kongre hazırlıkları başladı

Mehmet İnceayan’ın görevi bırakmasının ardından altın tepsi ile sunulan Boluspor Başkanlığını alan Savaş Abak, yönetimsel başarısızlık ve bazı yöneticilerin akıl almaz entrikaları sonrasında güç kaybına uğradı. Kulüp içindeki yetkiler, transferler, para ilişkileri, futbolcularla iletişim konularının bir tek yöneticiye bırakılması ve ardı ardına yapılan akıl almaz transferler nedeniyle yönetimde huzursuzluk yaşandığı, birçok yöneticinin tepki olarak toplantılara katılmadığı iddia edilirken, “Takımın borcu çok fazla. Yönetime kimse talip olmaz” söylemleri ile kamuoyunda yapılan algı operasyonların camiayı bir hayli sinirlendirmeye başladı.

İlk Tepki Taraftarlardan

Denizlispor maçında “Yönetim istifa” tezahüratları ile stadyumu inleten taraftarlar, yönetimsel başarısızlık nedeniyle Savaş Abak yönetimini istifaya davet etti. Sosyal medya üzerinden de tepkilerini giderek arttıran taraftarlar, kişilerin değil Boluspor’un peşinde olduklarını, kulüpte bir çok entrika döndüğünü belirterek tepkilerini sürdüreceklerini açıkladılar.

İşadamları Liste Hazırlıyor

Bolu’nun önde gelen işadamlarının Mayıs ayında yapılacak olan kongreye liste çıkartacakları ve emaneti geri alacakları öğrenildi. Futbol bilgisi yüksek olduğu öğrenilen yöneticilerin kuvvetli bir liste yaptıkları  gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Spor Merkezi

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2015, 17:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER