Köseer “Üst sıralarda tutunmamız gerekiyor”

Teknik Direktör Doğan Köseer, Eskipazar karşılaşmasına ilişkin yaptığı açıklamada, galibiyetin nasıl geldiğini anlatarak, “Oyuncularım oyun anlayışından kopmadılar. Bu da galibiyeti getiren etken oldu” dedi.   Haftalar...

Köseer “Üst sıralarda tutunmamız gerekiyor”

Teknik Direktör Doğan Köseer, Eskipazar karşılaşmasına ilişkin yaptığı açıklamada, galibiyetin nasıl geldiğini anlatarak, “Oyuncularım oyun anlayışından kopmadılar. Bu da galibiyeti getiren etken oldu” dedi.

 

Haftalar sonra deplasmanda Eskipazar Belediyespor’u yenerek üç puanla tanışan Geredespor’da Teknik Direktör Doğan Köseer, oyuncularını tebrik etti. Haftalardır lisans problemleri nedeniyle kadro sıkıntısı yaşadıklarını belirten Köseer, “İki haftadır sahadan istediğimiz sonuçla ayrılamıyorduk. Geçen hafta kendi sahamızda 9 kişi kalmamıza karşın galibiyeti kaçıran taraftık ve iki puan kaybettik. Sezon başından beri iyi futbol oynamayı hedefliyoruz. Zaman, zaman saha içinde oyuncu eksikliklerini hissediyoruz” diye konuştu.

FUTBOLCULARIMI TEBRİK EDİYORUM

Eskipazar Belediyespor karşısında alınan galibiyetin oyun anlayışı sayesinde geldiğinin altını çizen Köseer, “Pazar günü oynadıkları oyun için futbolcularımı tebrik ediyorum. Pazar günü taktiksel anlamda başarıyı ortaya koyduk. Oyun dizilişimiz daha önceki maçlardan farklıydı. Herkes elinden geleni yaptı. Bundan sonra da bunu sürdürmek ve üst sıralarda tutunmamız gerekiyor. Kazanmasını bildik, oyun anlayışımız ve oyundan kopmayışımız kazanmamıza en büyük etkendi”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER