banner120

Kral “Geredespor’u kimse es geçmesin”

Son haftalarda alığı galibiyetlerle Bal Liginde adından sıkça söz ettiren Geredespor teknik direktörü Deniz Kral gazetemize çok önemli açıklamalarda bulundu. Kral gazetemize yaptığı açıklamada “Ben...

Kral “Geredespor’u kimse es geçmesin”

Son haftalarda alığı galibiyetlerle Bal Liginde adından sıkça söz ettiren Geredespor teknik direktörü Deniz Kral gazetemize çok önemli açıklamalarda bulundu. Kral gazetemize yaptığı açıklamada “Ben daha önce futbolda oynadım ve yıllardır şu düşüncedeyim futbolda formayı ten giyer, ruh değil ve o ruhu içine biz katmaya çalışıyoruz” dedi.  

 

Geredespor teknik direktörü Deniz Kral gazetemize açıklamalarda bulundu Kral gazetemize yaptığı açıklamada “Formayı ten giyer, ruh değil ve o ruhu oyuncularımıza katmak istiyoruz dedi. Teknik direktör Deniz Kral ise sözlerini şöyle sürdürdü “Öncelikle şunları belirtmek istiyorum. Bizlere kol kanat geren desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Gerede halkı olsun yönetimimiz olsun herkese sonsuz teşekkürler sunuyorum. Takımımızın durumuna gelince çok zor şartlar altında çalışıyoruz gördüğünüz üzere fakat her işin bir zorluğu vardır ama her şeye rağmen üstesinden gelmek gerekir. Bizde elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Ben takımın başına geleli 8 hafta oldu ve ben takımın futbol kimliğini kazanmasına çalışıyorum. Daha önce yine BAL Liginde Bartınspor’u çalıştırdım. Şimdi de Geredespor’un başarısı için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Takımımıza bir futbol kimliği kazandırmaya çalışıyorum. Ben daha önce futbolda oynadım ve yıllardır şu düşüncedeyim futbolda formayı ten giyer, ruh değil ve o ruhu içine biz katmaya çalışıyoruz. Daha önce belirttiğimiz gibi çok zor şartlar altında çalışıyoruz ama her şeye rağmen futbolcusu yöneticisi taraftarı kısacası herkes o kadar özverili çalışıp gayret gösteriyor ki biz bütün zorlukların üstesinden gelmeye çalışıyoruz. Şu an çok büyük bir başarı elde etmiş değiliz. Tabi ki sadece 4 maçlık bir seri yakalamış durumdayız. 5 maçta bir mağlubiyet 4 galibiyet aldık. Mağlubiyetimizi de lig lideri Zonguldakspor’a karşı aldık 10 kişiydik ama bunlar bir bahane değil. Tabiî ki biz bir seri yakaladık ve takım ruhunu oluşturmaya çalışıyoruz ve bu doğrultuda ilerlemeye devam ediyoruz.  Önümüzde iki zorlu karşılaşma var ve bunlardan 6 puan çıkardığımız takdirde şampiyonluk yarışında olacağız. Başta kötü bir başlangıç yaptık ve liderin 9 puan gerisinde kaldık evet kabul ediyoruz ama bu grupta şampiyon kim olacaksa Geredespor’dan geçiyor ve herkes bunu bilsin istiyoruz. Bu şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bakalım ilerleyen tarihte neler olacak hep birlikte yaşayıp göreceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124