Kral Oktay ilk toplantıda yerini aldı

Yeniden Başkanlığa gelen Necip Çarıkçı'nın yönetim kadrosunda bulunan ve Katar'da başarılı bir iş adamı olan "Bolu Beyi Kral Oktay" lakaplı Oktay Ercan ilk yönetim kurulu toplantısında yerini aldı. Ercan Boluspor'un süper lige çıkması için maddi manevi destek olacağını söyledi.

 Kral Oktay ilk toplantıda yerini aldı

Haber: Volkan YILMAZ

Bolulu iş adamı ve uluslararası önemli şirketlerin ortaklarından olan Oktay Ercan Boluspor kulübünün ilk toplantısına katılarak açıklamalarda bulundu. Bolu Elmalık köyü doğumlu olan Oktay Ercan bir çok devletle ortak işler yaparken Necip Çarıkçı yönetiminde enerjisini artık Boluspor için harcayacak. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ında yakın dostu olan Oktay Ercan yaptığı işlerden dolayı orta doğuda bir çok ülkede işler yaparken kendisine ise “Bolu Beyi Kral Oktay” lakabı ile tanındığı gelen bilgiler arasında.

Boluspor aşığı olan Oktay Ercan’ın açıklamasında  “Öncelikle yeni yönetim Boluspor’a hayırlı uğurlu olsun. Boluspor çok köklü bir tarihe sahip. Türkiye liglerinde tanınmış, bilinmiş bir kulüp. Çok ciddi futbolcular yetiştirmiş, Türkiye tarafından bilinen bir kulüp. Boluspor iyi bir ligde. Şuanda Boluspor ait olduğu Süper Lige çıkartmak için yeni yöneticiler ile beraber el birliği ile çalışıp en kısa zamanda başarma niyetindeyiz. Bende bir Bolulu olarak, burada büyümüş biri olarak yurtdışında yatırımlarımız, birikimlerimiz ve oradaki tecrübelerimiz ile Boluspor’a tekrar faydalı olma, tekrar memlekete hizmet etmek için bu görevi kabul ettik. Necip Başkan ve yeni yönetim kurulu ile beraber inşallah bunu başarır, iyi hizmetler ile Boluspor’a faydalı şeyler sağlarız.

"Bülent Uygun Hoca çok yakın bir kardeşimiz. Kendisi de Katar’da görevler yapmaktadır. Şuan Türkiye’yi çok iyi şekilde temsil etmektedir. İnşallah gelecekte hedefimiz Katar Milli Takımı ile Dünya Kupasına gitmesidir. Bülent Hoca’da kendisiyle bu dostluğumuzdan ötürü Boluspor’a bilgi birikimini, tecrübesini ve her türlü manevi desteği vermeyi kabul etti. Bir nevi Boluspor’un şuan fahri danışmanı diyebiliriz. Bülent Hoca gibi bir çok arkadaşımız var. Onlarında yakında desteğini göreceğiz.” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2016, 15:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128