banner120

Küçük Erkeklerde Şampiyon Özel Melih Koleji

Voleybol küçük erkekler il birinciliği kapsamında düzenlenen karşılaşmalar dün gerçekleştirilen tek maçla sona erdi. Üç okulun yer aldığı turnuvada Özel Melih Koleji iki maçını da...

Küçük Erkeklerde Şampiyon Özel Melih Koleji

Voleybol küçük erkekler il birinciliği kapsamında düzenlenen karşılaşmalar dün gerçekleştirilen tek maçla sona erdi. Üç okulun yer aldığı turnuvada Özel Melih Koleji iki maçını da kazanarak şampiyonluğa uzanan takım oldu.

 

Voleybol küçük erkekler il birinciliği kapsamında dün gerçekleştirilen tek maçta Özel Melih Koleji ile Yıldırım Beyazıt O.O karşı karşıya geldi. Maça iyi başlayarak servis atışlarından arka arkaya bulduğu sayılarla ilk dakikalardan itibaren zayıf rakibi karşısında farkı arttıran Özel Melih Koleji ilk seti 21-7 kazanarak 1-0 öne geçti. İkinci sette de ilk setteki sahnenin aynısı yaşanırken tek fark bu sette rakibine 8 sayı kaptıran Özel Melih Koleji seti 21-8 kazandı ve maçtan 2-0 galip ayrılarak şampiyonluğa uzandı. Bu sonuçla birlikte Gerede M.H. Çevikoğlu O.O ikinci olurken Yıldırım Beyazıt O.O da üçüncü olarak turnuvayı tamamladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124