Küçük Erol’un oğlu Ömer Can Boluspor’a karşı

Boluspor’da oynadığı yıllarda ismi ile özdeşleşen küçük Erol, oğlu Ömer Can Sokullu geçtiğimiz pazar günü oynanan hazırlık karşılaşmasında memleketine karşı forma giydi.

 Küçük Erol’un oğlu Ömer Can Boluspor’a karşı

İstanbul Büyükşehir Belediyespor’da forma giyen 1988 Bolu doğumlu Ömer Can Sokullu, doğduğu şehre karşı forma giydi. İstanbul temsilcisinde geçtiğimiz sezonlarda oynadığı futbola futbol otoritelerinin dikkatini çeken Ömer Can, futbol oynadıkça Türk futboluna ismini yazdırmaya devam ediyor.

Babası Küçük Erol gibi yeteneklerini sergileyen Ömer Can, merdivenleri bir, bir çıkıyor. Bolulu kimliği ile oynadığı maçlarda ise 14 numaralı formayı tercih etmesi de dikkat çekiyor. Futbola 1998 yılında Balkan Yeşil Bağlarspor başlayan Ömer Can Sokullu, 2002 yılına kadar burada futbol yaşamına devam ederken, Pendikspor yöneticilerinin ve hocalarının dikkat çekmesiyle ilk transferini kırmızı beyazlı ekibe yaptı. Pendikspor’da 9 yıl forma giydikten sonra yıldızlaşan Ömer Can Sokullu, birçok süper lig takımının transfer listesinde olurken, genç oyuncu tercihini İstanbul Büyükşehirspor’dan yana kullanarak 2011 yılında kendisini 2017 yılına kadar İBB’li yapan imzayı attı.

Burada süper lig de başarılı maçlar çıkaran Ömer Can, 1988 yılında Bolu’da doğmasından dolayı yeni takımında da 14 numaralı formayı tercih eden oyuncu oldu.

Babası Erol Sokullu gibi mütevazı bir kimliğe bürünen Ömer Can, yıllar sonra doğduğu şehre gelince küçükte olsa kısa süreli heyecan yaşadı. Bir kaç tanıdığı da kendisine hoş geldin diyerek, oyuncuyla kısa süreli sohbet ettiler.

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2013, 20:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124