Küçük kızlar ödülleri aldı

Voleybol Küçük Kızlar ve Küçük Erkekler İl Birinciliği müsabakaları dün oynanan son maçlarla tamamlanırken, dereceye giren takımlara ödülleri düzenlenen törenle verildi.   Karşılaşmaların...

Küçük kızlar ödülleri aldı

Voleybol Küçük Kızlar ve Küçük Erkekler İl Birinciliği müsabakaları dün oynanan son maçlarla tamamlanırken, dereceye giren takımlara ödülleri düzenlenen törenle verildi.

 

Karşılaşmaların tamamlanmasıyla birlikte 17 Temmuz Spor Salonu’nda düzenlenen törenle ilk 3 sırayı alan takımlara kupaları verildi. Küçük Kızlarda şampiyon olan Abant Ortaokulu ödülünü Yıldırım Beyazıt Orta Okulu Müdürü Mevlüt Aydoğan’dan aldı. 2.liği elde eden Milli Egemenlik Ortaokulu’na ödülünü İnkılap Ortaokulu Müdürü Mustafa Öztürk verdi.  Müsabakaları 3.sırada tamamlayan İnkılap Ortaokulu ise ödülünü Abant Ortaokulu Müdür Yardımcısı Mustafa Kavuk’tan aldı. Ödül töreni kız takımlarının kupalarını almasından sonra erkek takımları ile sürdü. Şampiyonluğa ulaşan Özel Melih Ortaokulu’nun ödülünü Abant Ortaokulu Müdürü Ahmet Kavuk verdi. 2.liği elde eden Gerede M.H.Çevikoğlu Ortaokulu ödülünü Özel Melih Koleji Müdürü Ünver Saha’dan alırken, 3.sırayı alan Yıldırım Beyazıt Ortaokulu ise ödülünü İnkılap Ortaokulu Müdürü Mustafa Öztürk’ten aldı. Tören çektirilen toplu hatıra fotoğrafı ile tamamlandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124