Küçük Kızlarda Şampiyon Abant Ortaokulu! 2-1

Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği’nde dün oynanan nefesleri kesen maçta rakibi Milli Egemenlik Ortaokulu 2-1 yenen Abant Ortaokulu bitime 1 gün kala şampiyonluğunu ilan etti.   17 Temmuz Spor Salonu’nda...

Küçük Kızlarda Şampiyon Abant Ortaokulu! 2-1

Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği’nde dün oynanan nefesleri kesen maçta rakibi Milli Egemenlik Ortaokulu 2-1 yenen Abant Ortaokulu bitime 1 gün kala şampiyonluğunu ilan etti.

 

17 Temmuz Spor Salonu’nda oynanan maçın tüm setleri müthiş bir heyecana sahne oldu. Karşılaşmanın ilk setini 21-16 kazanan Milli Egemenlik Ortaokulu (1-0)’lık üstünlüğü yakaladı. Ancak bu setten sonra toparlanan Abant Ortaokulu 2.seti zorlu bir mücadelenin ardından 21-19 kazandı ve durumu (1-1)’e getirip, maçın 3.sete uzamasını sağladı. Maçın 3.seti büyük bir heyecana sahne oldu. 14-14 ile 16’ye uzayan seti (16-14) kazanan Abant Ortaokulu maçtan 2-1 galip ayrılınca bugün oynanacak olan son maç öncesinde şampiyonluğu garantiledi. Maçtan sonra Abant Ortaokulu oyuncuları şampiyonluğu öğretmenleri ve arkadaşları ile doyasıya kutladılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128