Kültür İ.Ö.O Hentbol’da çifte şampiyon

Küçük Erkekler ve Küçük ve Küçük Kızlar Hentbol İl Birinciliği müsabakalarının son gününde Kültür İ.Ö.O takımı kızlarda ve erkelerde İl Birincisi olarak şampiyonluk...

Kültür İ.Ö.O Hentbol’da çifte şampiyon

Küçük Erkekler ve Küçük ve Küçük Kızlar Hentbol İl Birinciliği müsabakalarının son gününde Kültür İ.Ö.O takımı kızlarda ve erkelerde İl Birincisi olarak şampiyonluk kupasını birlikte kaldırdı.

 

17 Temmuz spor salonunda oynanılan müsabakalar sonunda turnuvanın en iyileri Kültür İ.Ö.O takımı kız ve erkek takımı rakipleri ile oynadıkları üç maçıda kazanan Kültür İ.Ö.O kız ve erkek takımı okullarına iki kupa ile gittiler. Hentbol İl Birincisi olan Kültür İ.Ö.O takımı ilerleyen günlerde belli olacak olan iller arası Grup şampiyonluğunda ilimizi temsil edecek.

Geçtiğimiz yıl da şampiyon olan Kültür İ.Ö.O takımı Yıldız takımı bugün yapacağı maçlardan sonra İl Birincisi olup olmayacağı belli olacak. Bugün Yıldız Kız takımları olarak Kültür İ.Ö. takımı 100. Yıl İ.Ö. takımı, diğer müsabakada ise Köroğlu İ.Ö.O takımı ile Abdi Sin İ.Ö.O takımı son müsabakalarda bir araya gelecekler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128