Kültür Ortaokulu yarı finale çıktı

2013 yılı Okul Sporları faaliyetleri kapsamında önceki gün Kırıkkale'de düzenlenen Hentbol Küçükler Grup Birinciliği Müsabakaları yapıldı. Kültür Ortaokulu Kız ve Erkek Takımları gruplarını 1.tamamlayarak...

Kültür Ortaokulu yarı finale çıktı

2013 yılı Okul Sporları faaliyetleri kapsamında önceki gün Kırıkkale'de düzenlenen Hentbol Küçükler Grup Birinciliği Müsabakaları yapıldı. Kültür Ortaokulu Kız ve Erkek Takımları gruplarını 1.tamamlayarak göğsümüzü kabarttı.

 

2013 yılı Okul Sporları faaliyetleri kapsamında 2-5 Nisan tarihleri arasında Kırıkkale'de düzenlenen Hentbol Küçükler Grup Birinciliği Müsabakalarında ilimizi temsil eden Kültür Ortaokulu kız ve erkek takımları grup birincisi olarak, yarı final müsabakalarına katılmaya hak kazandı. Erkeklerde 9, kızlarda ise 8 farklı ilden okulların katıldığı organizasyonda, Bolu Kültü Ortaokul hem kız takımı hem de erkek takımı olarak yarı final grubundaki yerini aldı. Grup müsabakalarındaki başarılarından dolayı okul idareci, beden eğitimi öğretmenleri ve sporcularını tebrik ediyor, yarı final müsabakalarında başarılar diliyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER