Kulübün kasasından para çıkmadı

Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı, geçtiğimiz hafta şeref tribünü ile basın tribününe konulan ve 6 bin 500 TL değerindeki üç adet LCD ekranın parasının Mustafa Ericek, Ercan Albayrak ve kendisi...

Kulübün kasasından para çıkmadı

Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı, geçtiğimiz hafta şeref tribünü ile basın tribününe konulan ve 6 bin 500 TL değerindeki üç adet LCD ekranın parasının Mustafa Ericek, Ercan Albayrak ve kendisi tarafından karşılandığını ifade etti. LCD ekranlar için çeşitli dedikodular üretilmişti.

 

Boluspor yönetimi Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında şeref tribünü ve basın tribününe üç adet LCD ekran taktırarak tribündekilerin maçı yakından takip etmelerini sağlamıştı. Bazı taraftarlar LCD ekranlar için dedikodular üretince Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı konuyla ilgili açıklama yaptı.

Kulübün Kasasından Para Çıkmadı

Necip Çarıkçı, LCD ekranların parasının ne kulübün kasasından çıktığını ne de birilerine rant sağlandığını ifade etti. Çarıkçı, “Sayın Valimiz İbrahim Özçimen Sakaryaspor deplasmanında LCD ekranları görünce Bolu’ya da yapabileceğimizi söyledi. Bizde 3 adet LCD aldık. LCD’lerin paraları 6 bin 500 tl tutmuş olup ücretleri yönetim kurulu üyelerimiz Mustafa Ericek, Ercan Albayrak ve ben karşıladım. Kulübün kasasından çıkan bir para yok” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128