Kurumlar arası masa tenisi turnuvası başlıyor

Masa Tenisi Federasyonu Bolu İl Temsilciliği Kurum ve Kuruluşlar arası masa tenisi müsabakaları yarışma talimatları belli oldu.   Masa Tenisi Bolu İl Temsilciliği ve Kuruluşlar arası masa tenisi müsabakaları 10-11 Nisan...

Kurumlar arası masa tenisi turnuvası başlıyor

Masa Tenisi Federasyonu Bolu İl Temsilciliği Kurum ve Kuruluşlar arası masa tenisi müsabakaları yarışma talimatları belli oldu.

 

Masa Tenisi Bolu İl Temsilciliği ve Kuruluşlar arası masa tenisi müsabakaları 10-11 Nisan 2013 tarihlerinde saat 17:00’dan sonra Bolu Anadolu Öğretmen Lisesi Spor Salonunda yapılacak. Bolu Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından yarışma talimatları belli oldu. Müsabakalar için son başvuru tarihi 09 Nisan 2013 olup turnuva kuraları, 10 Nisan Çarşamba günü saat 17:00’de müsabakaların yapılacağı Bolu Anadolu Öğretmen Lisesi Spor Salonunda çekilecektir. Yapılan açıklamada talimatlar şöyle;

Madde 1: Kuruluşlar yarışmalarda erkek bayan karışık oynayabilirler.

Madde 2: Her takım en az 3, en fazla 5 oyuncudan oluşur.

Madde 3: Sporcuların temsil ettikleri kurum veya kuruluşta fiilen çalışıyor olmaları gerekmektedir. İş yerlerinde iş yeri sicil numaralarını içeren listeyi Kurum Müdürü onayladıktan sonra Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne temsil edecek gerektiğinde 4 aylık sigorta prim bildirgelerini il temsilcisine beyan etmek zorundadır.(Listeleri onaysız olan takımlar müsabakalara kesinlikle alınmayacaktır.)

Madde 4: Her kurum listesinde bir misafir oyuncu bulundurabilir. Ancak bu oyuncu sezon sonuna kadar başka kurum takımında oynayamaz. Bu misafir oyuncu ve diğer oyuncular herhangi bir kulübün lisanslı sporcusu olabilir.

Madde 5: Kurum ya da kuruluşlar yarışmalara katılacak sporcuları için Lisans çıkartacaklardır. Lisans için 2 fotoğraf, 1 nüfus cüzdan fotokopisi, 1 adet sağlık raporu yeterlidir.

Madde 6: Yarışmalarda bütün uluslar arası kurallar geçerlidir. Yarışmalarda yapılacak herhangi bir değişiklik ancak tertip komitesi tarafından yapılabilir. İl temsilcisi bu komitenin başkanıdır.

Madde 7: Müsabakalarda spor kıyafetleri giymek zorunludur.(Müsabakalarda tişört, şort veya eşofman altı ve spor ayakkabısı giyilmesi zorunludur. Kıyafeti olmayanlar müsabakaya çıkamazlar.)

Madde 8: Müsabakalar en az üç sporcu olacak

A-X

B-Y

C-Z

A-Y

B-X

Şeklinde oynanacaktır. Maçlar üç set üzerinden kazanılmış iki sette biter. Takım müsabakalarında ise beş maçın 3 ünü alan takım galip sayılır.

Madde 9: Müsabakalar sonunda ilinde şampiyon olan takım ilini temsil etmek üzere Türkiye Şampiyonasına katılacaktır.

Madde 10: Türkiye Şampiyonalarına takımlar kendi imkânları ile katılacaklardır.

Madde 11: Müsabakalar takım sayısına göre Tertip Komitesi tarafından lig usulü ya da şampiyona şeklinde düzenlenecektir.

Madde 12: Takım listeleri varsa antrenör oyuncuyla beraber Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bildirilecektir.

Madde 13: Müsabakalar 10-11 Nisan 2013 tarihlerinde saat 17:00’dan sonra Bolu Anadolu Öğretmen Lisesi Spor Salonunda yapılacaktır.

Madde 14: Müsabakalar için son başvuru tarihi 09 Nisan 2013 olup turnuva kuraları, 10 Nisan Çarşamba günü saat 17:00 da müsabakaların yapılacağı Bolu Anadolu Öğretmen Lisesi Spor Salonunda çekilecektir.

Madde 15: Müsabakalarla ilgili bilgi almak isteyen kurum veya kuruluş temsilcileri masa tenisi antrenörü Bahattin ERKAN’dan bilgi alabilirler. TEL:05334134858

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128