Levent Devrim “Planlarımız tuttu ama…”

Maç sonrası açıklmlarda bulunanan Tki Tavşanlı Linyitspor Teknik Direktörü Levent Deverim, aslında bütün planlarımız tuttuydu “Bir anlık hata bize pahalıya patladı” dedi.   TKİ Tavşanlı...

Levent Devrim “Planlarımız tuttu ama…”

Maç sonrası açıklmlarda bulunanan Tki Tavşanlı Linyitspor Teknik Direktörü Levent Deverim, aslında bütün planlarımız tuttuydu “Bir anlık hata bize pahalıya patladı” dedi.

 

TKİ Tavşanlı Linyitspor Teknik Direktörü Levent Devrim, bir anlık hatanın kendilerine pahalıya patladığını belirterek, "Buraya gelirken hedeflerimiz arasında puan ya da puanlar vardı. Bütün oyun planımız, oyun kurgumuz bunun üzerine kurulmuştu. Maçın içine baktığımızda birçok oyun planımızın tuttuğunu söyleyebilirim. Eğer oyun disiplinine bağlı kalırsak ve sahayı doğru parsellersek Boluspor takımının sadece duran toplardan golü bulabileceğini düşünmüştük. Nitekim de öyle oldu. İlk yarıda özellikle iki pozisyon var. Birisi direkten döndü. Diğeri de Veli'nin vuruşuydu. Aslında bütün planlarımız tuttu. Bir anlık hata bize pahalıya patladı. Bu tür hatalar olabilir. Kardeşimiz o hatayı yapmak istemezdi. Biz o hatayı takım olarak yaptık. Böyle değerlendiriyoruz. Arkadaşlarımın mücadelesinden son derece memnunum" dedi.

İsmail Dinler “Maçın hakkı beraberlikti”

Tavşanlı Linyitspor'un savunma oyuncusu İsmail Dinler de karşılaşma için şunları söyledi:

"Boluspor'un kupa maçından sonra bir haftada ikinci maçıydı. Onların yorgunluğundan istifade edip üç puan almak istiyorduk. Biz de açıkçası bunu değerlendiremedik. Baskıyı kuramadık. Bu maçın hakkını sorarsanız beraberlikti. Atanın kazanacağı maçtı. Boluspor attı ve kazandı. Önümüzdeki Akhisar maçına bakacağız."

Mesut Saray “Boluspor’u kutluyorum”

Konuk ekibin bir başka oyuncusu Mesut Saray ise planlarının istedikleri gibi gitmediğini söyleyerek, "Buraya ilk önce 1 puan, sonra üç puan için gelmiştik. Geçen hafta kazandık ve alt sıralardan uzaklaşmak istiyorduk. Bu haftada Boluspor'un yorgunluğundan istifade etmek istedik. Beşiktaş'ı elemelerini düşünerek yenebileceğimizi düşündük. Özellikle ikinci yarıda yorulacaklar, biz de baskı kurup gol ve goller arayacaktık. Ama olmadı. Onları kutluyorum" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128