Lidere bir jestte Ortaklar Pide Kebap’tan

Ortaklar Pide Kebap Restaurant sahibi Murat Gürol, ligde namaglup lider konumunda bulunan Bolu Belediyespor Bayan Voleybol takımına Pazar günü deplasmanda oynayacakları Ataşehir maçı öncesi yemek verdi. Yemeğe Bolu Belediyespor Voleybol Şube Başkanı Gökhan Yaman, teknik heyet ve yeşil-beyazlı oyuncular katıldı.

 Lidere bir jestte Ortaklar Pide Kebap’tan

Haber: Hamza TÜRDÜ

Şampiyonluk yolunda yoluna namaglûp devam eden yeşil-beyazlı temsilcimize bir destekte Bolulu iş adamlarından Murat Gürol’dan geldi. Bolu Belediyespor Bayan Voleybol takımına Ortaklar Pide Kebap Restaurant sahibi Murat Gürol, Pazar günü oynanacak olan Ataşehir maçı öncesi yeşil-beyazlı oyunculara yemek verdi. Gürol, Bolu Belediyespor Bayan Voleybol Takımına jest yaparak hem Bartın Polisgücü ile karşılaştığı maçta 3-0'lık galibiyet yemeği hem de Pazar günü İstanbul takımlarından Ataşehir ile oynayacağı maç öncesi moral yemeği düzenledi.

BAŞARILAR DİLİYORUM

Yeşil-beyazlı oyunculara yemeği düzenleyen Ortaklar Pide Kebap Restaurant sahibi Murat Gürol, “Hafta sonu karşılaşacağı Ataşehir maçı öncesi moral olsun diye bu etkinliği düzenledik. Sonuçta bizim takımımız. Ümit ediyoruz ki bu sene Bolu Belediyespor’u artık 1.ligde görmek istiyoruz. Bolu Belediyespor’a bundan sonra karşılaşacakları tüm maçlarda da başarılar diliyorum” dedi.


Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2014, 20:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER