Lig'de 3 haftalık program açıklandı

Bank Asya 1. Lig 25, 26 ve 27. hafta karşılaşma programı açıklandı.   Yapılan açıklamaya göre Boluspor sahasında oynayacağı Kasımpaşa, sonraki hafta deplasmanda oynayacağı Kayseri Erciyesspor ve 27. haftada yine...

Lig'de 3 haftalık program açıklandı

Bank Asya 1. Lig 25, 26 ve 27. hafta karşılaşma programı açıklandı.

 

Yapılan açıklamaya göre Boluspor sahasında oynayacağı Kasımpaşa, sonraki hafta deplasmanda oynayacağı Kayseri Erciyesspor ve 27. haftada yine sahasında oynayacağı Tavşanlı Linyitspor maçlarını pazar günleri saat 13:30'da oynayacak.

İşte 3 haftalık fikstür:

-25. Hafta-

10 Mart Cumartesi:

13.30 Giresunspor-Kayseri Erciyesspor (Giresun Atatürk)

19.00 Karşıyaka-Konyaspor (Altay Alsancak)

11 Mart Pazar:

13.30 Akhisar Belediyespor-Elazığspor (Akhisar Belediye)

13.30 Boluspor-Kasımpaşa (Bolu Atatürk)

13.30 İstanbul Güngörenspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Mimar Yahya Baş)

13.30 Sakaryaspor-Adanaspor (Sakarya Atatürk)

13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Göztepe (Kamil Ocak)

19.00 Çaykur Rizespor-Bucaspor (Yeni Rize)

12 Mart Pazartesi:

20.00 Denizlispor-Kartalspor (Denizli Atatürk)

 

-26. Hafta-

17 Mart Cumartesi:

13.30 Kartalspor-Karşıyaka (Kartal)

16.00 Elazığspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Elazığ Atatürk)

19.00 Bucaspor-İstanbul Güngörenspor (Yeni Buca)

18 Mart Pazar:

13.30 Kayseri Erciyesspor-Boluspor (Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)

13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Giresunspor (Tavşanlı Ada)

13.30 Konyaspor-Çaykur Rizespor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

13.30 Kasımpaşa-Akhisar Belediyespor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Göztepe-Adanaspor (İzmir Atatürk)

19.00 Denizlispor-Sakaryaspor (Denizli Atatürk)

 

-27. Hafta-

24 Mart Cumartesi:

13.30 İstanbul Güngörenspor-Konyaspor (Mimar Yahya Baş)

16.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Kasımpaşa (Kamil Ocak)

19.00 Çaykur Rizespor-Kartalspor (Yeni Rize)

25 Mart Pazar:

13.30 Akhisar Belediyespor-Kayseri Erciyesspor (Akhisar Belediye)

13.30 Boluspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Bolu Atatürk)

13.30 Giresunspor-Bucaspor (Giresun Atatürk)

13.30 Sakaryaspor-Göztepe (Sakarya Atatürk)

16.00 Karşıyaka-Denizlispor (Altay Alsancak)

19.00 Adanaspor-Elazığspor (Adana 5 Ocak)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128