Ligde 7 Haftalık Program Belirlendi!

Bank Asya Birinci Liginde Boluspor bu hafta oynayacağı Erciyesspor maçının ardından tüm liglerde olduğu gibi bir haftalık bayram arası tatiline girecek. Bayramın hemen ardından Boluspor 12 Kasım Cumartesi günü Tavşanlı Linyitspor...

Ligde 7 Haftalık Program Belirlendi!

Bank Asya Birinci Liginde Boluspor bu hafta oynayacağı Erciyesspor maçının ardından tüm liglerde olduğu gibi bir haftalık bayram arası tatiline girecek. Bayramın hemen ardından Boluspor 12 Kasım Cumartesi günü Tavşanlı Linyitspor Deplasmanına gidecek.

 

İşte ligde tam 7 haftalık program;

-10. Hafta-

12 Kasım Cumartesi:

13.30 Kayseri Erciyesspor-Akhisar Belediyespor (Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)

13.30 Tavşanlı Linyitspor-Boluspor (Tavşanlı Ada)

16.00 Elazığspor-Adanaspor (Elazığ Atatürk)

19.00 Denizlispor-Karşıyaka (Denizli Atatürk)

13 Kasım Pazar:

13.30 Kartalspor-Çaykur Rizespor (Kartal İlçe)

13.30 Kasımpaşa-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Konyaspor-İstanbul Güngörenspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

19.00 Göztepe-Sakaryaspor (İzmir Atatürk)

14 Kasım Pazartesi:

20.00 Bucaspor-Giresunspor (Yeni Buca Stadı)

 

-11. Hafta-

19 Kasım Cumartesi:

13.30 Giresunspor-Konyaspor (Giresun Atatürk)

16.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Kayseri Erciyesspor (Kamil Ocak)

19.00 Sakaryaspor-Karşıyaka (Sakarya Atatürk)

20 Kasım Pazar:

13.30 İstanbul Güngörenspor-Kartalspor (Mimar Yahya Baş)

13.30 Akhisar Belediyespor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Akhisar Belediye)

13.30 Boluspor-Bucaspor (Bolu Atatürk)

16.00 Adanaspor-Kasımpaşa (Adana 5 Ocak)

19.00 Çaykur Rizespor-Denizlispor (Yeni Rize Şehir)

21 Kasım Pazartesi:

20.00 Göztepe-Elazığspor (İzmir Atatürk)

 

-12. Hafta-

23 Kasım Çarşamba:

13.30 Kartalspor-Giresunspor (Kartal İlçe)

13.30 Tavşanlı Linyitspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Tavşanlı Ada)

13.30 Kayseri Erciyesspor-Adanaspor (Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)

18.00 Karşıyaka-Çaykur Rizespor (Altay Alsancak)

20.30 Konyaspor-Boluspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

24 Kasım Perşembe:

18.00 Elazığspor-Sakaryaspor (Elazığ Atatürk)

18.00 Denizlispor-İstanbul Güngörenspor (Denizli Atatürk)

20.30 Kasımpaşa-Göztepe (Recep Tayyip Erdoğan)

20.30 Bucaspor-Akhisar Belediyespor (Yeni Buca Stadı)

 

-13. Hafta-

26 Kasım Cumartesi:

20.00 Adanaspor-Tavşanlı Linyitspor (Adana 5 Ocak)

27 Kasım Pazar:

13.30 Boluspor-Kartalspor (Bolu Atatürk)

13.30 Giresunspor-Denizlispor (Giresun Atatürk)

13.30 Akhisar Belediyespor-Konyaspor (Akhisar Belediye)

13.30 İstanbul Güngörenspor-Karşıyaka (Mimar Yahya Baş)

16.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Bucaspor (Kamil Ocak)

16.00 Sakaryaspor-Çaykur Rizespor (Sakarya Atatürk)

19.00 Göztepe-Kayseri Erciyesspor (İzmir Atatürk)

28 Kasım Pazartesi:

20.00 Elazığspor-Kasımpaşa (Elazığ Atatürk)

 

-14. Hafta-

3 Aralık Cumartesi:

13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Göztepe (Tavşanlı Ada)

13.30 Kayseri Erciyesspor-Elazığspor (Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)

16.00 Konyaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

19.00 Kasımpaşa-Sakaryaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

4 Aralık Pazar:

13.30 Kartalspor-Akhisar Belediyespor (Kartal İlçe)

13.30 Bucaspor-Adanaspor (Yeni Buca)

16.00 Çaykur Rizespor-İstanbul Güngörenspor (Yeni Rize Şehir)

19.00 Denizlispor-Boluspor (Denizli Atatürk)

5 Aralık Pazartesi:

20.00 Karşıyaka-Giresunspor (Altay Alsancak)

 

-15. Hafta-

10 Aralık Cumartesi:

13.30 İstanbul Güngörenspor-Sakaryaspor (Mimar Yahya Baş)

13.30 Akhisar Belediyespor-Denizlispor (Akhisar Belediye)

19.00 Adanaspor-Konyaspor (Adana 5 Ocak)

11 Aralık Pazar:

13.30 Giresunspor-Çaykur Rizespor (Giresun Atatürk)

13.30 Boluspor-Karşıyaka (Bolu Atatürk)

13.30 Kayseri Erciyesspor-Kasımpaşa (Atatürk Spor Kompleksi Açık Yan Saha)

16.00 Elazığspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Elazığ Atatürk)

19.00 Göztepe-Bucaspor (İzmir Atatürk)

12 Aralık Pazartesi:

20.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Kartalspor (Kamil Ocak)

 

-16. Hafta-

17 Aralık Cumartesi:

13.30 Kartalspor-Adanaspor (Kartal)

19.00 Denizlispor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Denizli Atatürk)

18 Aralık Pazar:

13.30 Karşıyaka-Akhisar Belediyespor (Altay Alsancak)

13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Kasımpaşa (Tavşanlı Ada)

13.30 İstanbul Güngörenspor-Giresunspor (Mimar Yahya Baş)

16.00 Konyaspor-Göztepe (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

16.00 Sakaryaspor-Kayseri Erciyesspor (Sakarya Atatürk)

19.00 Bucaspor-Elazığspor (Yeni Buca)

19 Aralık Pazartesi:

20.00 Çaykur Rizespor-Boluspor (Yeni Rize Şehir)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128