Liseler arası Final maçları Pazartesi Günü

Okul spor faaliyetleri arasında yer alan Futbol Genç Erkekler İl Birinciliği Final müsabakalarının son final grubu maçları dün oynanması gerekiyordu. Gerede Lisesi ve Gerede Teknik Lisesi futbol takımı yoğun kar yağışı...

Liseler arası Final maçları Pazartesi Günü

Okul spor faaliyetleri arasında yer alan Futbol Genç Erkekler İl Birinciliği Final müsabakalarının son final grubu maçları dün oynanması gerekiyordu. Gerede Lisesi ve Gerede Teknik Lisesi futbol takımı yoğun kar yağışı nedeniyle Gerede’den Bolu’ya gelmediğinden ve maça çıkamadığından dolayı maçlar 19 Mart pazartesi gününe ertelendi. 

 

Geçen yılın ikinci olan takımı Mimar İzzet Baysal Teknik Lisesi- Gerede Lisesi ile oynayacağı son müsabakada Gerede Lisesini yendiği takdirde İl Şampiyonluğunu ilan edecek. Günün diğer müsabakasın da ise Merkez İzzet Baysal Teknik Lisesi ile Gerede Teknik Lisesi final grubu futbol müsabakasında bir araya gelecek. Final Grubu maçlarında ilk karşılaşmalarında Mimar İzzet Baysal Teknik Lisesi- Merkez İzzet Baysal Teknik Lisesini 2-0, Gerede Lisesi ise Gerede Teknik Liseyi 4-0 yenmişti.          

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128