Maç başlamadan bitti

Cumartesi günü Bal Ligi futbol mücadelesinde Geredespor ile Belediye Safranbolu spor ile oynanılacak maç Belediye Safranboluspor takımının Sahaya çıkacak idarecilerin akredite kartı ve esame listesini imzalayacak kişinin...

Maç başlamadan bitti

Cumartesi günü Bal Ligi futbol mücadelesinde Geredespor ile Belediye Safranbolu spor ile oynanılacak maç Belediye Safranboluspor takımının Sahaya çıkacak idarecilerin akredite kartı ve esame listesini imzalayacak kişinin kartı olmadığından dolayı maç Hakem Mücahit Er tarafından oynatılmadı.

 

Geredespor’un sahasının karla kaplı olmasından dolay Karaçayır Sentetik sahasında oynanması gereken Geredespor- Belediye Safranboluspor BAL Ligi mücadelesi için her iki takım maç için hazır olmasına rağmen, yönetmeliklere uyulmaması ortaya çıkınca maç hakem tarafından oynatılmadı.

Belediye Safranbolu spor'un geçtiğimiz hafta oynadıkları maçta cezalı olan Antrenör ve idarecisinden başka hiç bir idarecinin akredite kartı olmaması neticesinde sahaya çıkacak idareci olan Kulüp Başkanı M. Yasin Aydın'ın akredite kartı olamadığı tespit edilince yönetmelik gereği sahaya çıkacak olan yöneticisi olmadığı için maçın oynatılamayacağı belirtildi. Ankara Bölgesinden olan maç için görevlendirilen maçın Hakemi Mücahit Er, Maç Deneticisi Cemalettin Metin, Gözlemci Rahim Onar, Geredespor Yöneticisi Eyüp Cin ve Belediye Safranboluspor Kulüp Başkanı M. Yasin Aydın'ın imza attığı tutanak ile maçın oynanmayacağı kayıt altına alındı. Maçın sonucunun Federasyon tarafından verilecek karardan sonra belli olacağı ifade edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128