Maç bitti, kavga başladı!

Geçen sezon Boluspor formasını giyen ve yeni sezon öncesi Göztepe’ye transfer olarak herkesi şaşırtan Veli Kızılkaya, maç sonunda yeşil sahalara yakışmayan çirkinlikler yaptı.   Transfer döneminde...

Maç bitti, kavga başladı!

Geçen sezon Boluspor formasını giyen ve yeni sezon öncesi Göztepe’ye transfer olarak herkesi şaşırtan Veli Kızılkaya, maç sonunda yeşil sahalara yakışmayan çirkinlikler yaptı.

 

Transfer döneminde Göztepe'ye transfer olarak Boluspor’lu herkesi bir anda karşısına alan Veli Kızılkaya, maç sonunda akla gelmez çirkinlikler yaptı. Taraftarın maç boyunca protesto ettiği Veli, maç içinde Boluspor'lu oyunculara yaptığı sert müdahalelerle taraftarın büyük tepkisini aldı. İlk yarının bitmesiyle birlikte soyunma odasına giderken Kapalı ve Kale Arkası’nda bulunan taraftarlara el kol işareti yaparak tansiyonun iyice artmasına sebep oldu. Maçın ikinci yarısında da Veli her top geldiğinde tepkisini gösteren Boluspor taraftarına sinirlenen Veli, profesyonelliğe hiç yakışmayan hareketlerde bulundu.

Veli sinirlerine hakim olamadı

Hakemin bitiş düdüğünü çalmasıyla birlikte Boluspor’lu futbolcu Akeem Agbetu’nun üzerine doğru koşmaya başlayan Veli’yi takım arkadaşları ve Boluspor’lu oyuncular durdurmaya çalıştı. Agbetu’ya ulaşamayan Veli ardından bolusporluyuz.com internet sitesinin editörü Fahri Gündüz’e saldırmaya kalktı. Fahri Gündüz’e ağza alınmayacak küfürler eden Veli, hırsını alamayınca hakeme ve Boluspor’lu diğer oyunculara da küfürler etmeye başladı. Veli bu hareketlerinden sonra maçın bitiş düdüğünün çalmış olmasına rağmen maçın hakemi tarafından kırmızı kartla cezalandırıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128